0

Prodej komerčních nemovitosti Prostějov bez realitky

Široká nabídka nemovitostí bez realitky, přímo od vlastníků, majitelů a obecně všech soukromých osob v kategorii - Prodej komerčních nemovitosti Prostějov bez realitky. Celkem 1 nabídek v kategorii Prodej komerčních nemovitosti a lokalitě Prostějov odpovídá Vašim požadavkům.
Právě si prohlížíte nabídku komerčních prostor, ať už se jedná o kanceláře, obchodní prostory nebo třeba skladiště, s aktuálně nastavenými kritérii vyhledávání máte zobrazeny pouze nabídky bez realitky, bez účasti rk, tedy inzerci od soukromých osob. Pokud si přejete rozšířit nabídku nemovitostí i o ty od rk, pak stačí změnit kritéria vyhledávání.

Aktuální nabídky (1)

Prodej, Komerční, Obchodní prostory, Brodek u Konice

Zařazení: komerční od majitele na prodej Brodek u Konice

Stav nemovitosti: -

Prodám zavedenou prodejnu smíšeného zboží v obci Brodek u Konice včetně vybavení. Jedná se o samostatně stojící budovu, vytápěnou plynovým topením. Prodejna se skládá z prodejní částí, skladu, kanceláře, sociálního zařízení a stodoly, která po úpravě...

800 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej komerčních nemovitosti a lokalitě Prostějov z celkového počtu 1.

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa