0

Prodej komerčních nemovitosti Strakonice bez realitky

Široká nabídka nemovitostí bez realitky, přímo od vlastníků, majitelů a obecně všech soukromých osob v kategorii - Prodej komerčních nemovitosti Strakonice bez realitky. Celkem 1 nabídek v kategorii Prodej komerčních nemovitosti a lokalitě Strakonice odpovídá Vašim požadavkům.
Právě si prohlížíte nabídku komerčních prostor, ať už se jedná o kanceláře, obchodní prostory nebo třeba skladiště, s aktuálně nastavenými kritérii vyhledávání máte zobrazeny pouze nabídky bez realitky, bez účasti rk, tedy inzerci od soukromých osob. Pokud si přejete rozšířit nabídku nemovitostí i o ty od rk, pak stačí změnit kritéria vyhledávání.

Aktuální nabídky (1)

Prodej, Komerční, Hotely a penziony, Vodňany

Zařazení: komerční od vlastníka na prodej Vodňany

Stav hotelu: velmi dobrý

Přímý majitel nabízí k prodeji objekt penzionu, restaurace a bytu 3+1 ve Vodňanech. Objekt se nachází 200 metrů od centra města. Celý objekt je kompletně po rekonstrukci, nové rozvody elektro, voda, odpady, vytápění. Zastavěná plocha činí 316 m2, celkový...

Sleva 9%
0,- Kč
5 140 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej komerčních nemovitosti a lokalitě Strakonice z celkového počtu 1.

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa