0

Prodej komerčních nemovitosti Ústí nad Labem bez realitky

Široká nabídka nemovitostí bez realitky, přímo od vlastníků, majitelů a obecně všech soukromých osob v kategorii - Prodej komerčních nemovitosti Ústí nad Labem bez realitky. Celkem 1 nabídek v kategorii Prodej komerčních nemovitosti a lokalitě Ústí nad Labem odpovídá Vašim požadavkům.
Právě si prohlížíte nabídku komerčních prostor, ať už se jedná o kanceláře, obchodní prostory nebo třeba skladiště, s aktuálně nastavenými kritérii vyhledávání máte zobrazeny pouze nabídky bez realitky, bez účasti rk, tedy inzerci od soukromých osob. Pokud si přejete rozšířit nabídku nemovitostí i o ty od rk, pak stačí změnit kritéria vyhledávání.

Aktuální nabídky (1)

Prodej, Komerční, sklad, Chabařovice

Zařazení: komerční od vlastníka na prodej Chabařovice

Stav skladu: -

Na parcele 11208m2 se nachází nemovitost- ocelová hala typ JESENÍK rozměry 12x35x5m, zastavěná plocha 381 m2, jedná se o ocelovou halu , lehké konstrukce se sedlovou střechou z vlnitého plechu. Přívod vody i elektřiny. Velmi dobré dopravní spojení. V...

2 500 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej komerčních nemovitosti a lokalitě Ústí nad Labem z celkového počtu 1.

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa