0

Pronájem komerčních nemovitosti Frýdek-Místek bez realitky

Široká nabídka nemovitostí bez realitky, přímo od vlastníků, majitelů a obecně všech soukromých osob v kategorii - Pronájem komerčních nemovitosti Frýdek-Místek bez realitky. Celkem 1 nabídek v kategorii Pronájem komerčních nemovitosti a lokalitě Frýdek-Místek odpovídá Vašim požadavkům.
Právě si prohlížíte nabídku komerčních prostor, ať už se jedná o kanceláře, obchodní prostory nebo třeba skladiště, s aktuálně nastavenými kritérii vyhledávání máte zobrazeny pouze nabídky bez realitky, bez účasti rk, tedy inzerci od soukromých osob. Pokud si přejete rozšířit nabídku nemovitostí i o ty od rk, pak stačí změnit kritéria vyhledávání.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem, obchodní prostory, Frýdek-Místek, nám. Svobody

Zařazení: komerční od vlastníka k pronájmu Frýdek-Místek

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízím k pronájmu obchodní prostory na náměstí Svobody ve Frýdku-Místku. Jedná se o přízemní prostory s výlohami o výměře cca 143 m2. V případě zájmu lze jednat i o využití současného vybavení prodejny a využití dalších skladovacích prostor.

Sleva 17%
30 000,- Kč
25 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem komerčních nemovitosti a lokalitě Frýdek-Místek z celkového počtu 1.

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa