0

Pronájem komerčních nemovitosti Jablonec nad Nisou bez realitky

Široká nabídka nemovitostí bez realitky, přímo od vlastníků, majitelů a obecně všech soukromých osob v kategorii - Pronájem komerčních nemovitosti Jablonec nad Nisou bez realitky. Celkem 1 nabídek v kategorii Pronájem komerčních nemovitosti a lokalitě Jablonec nad Nisou odpovídá Vašim požadavkům.
Právě si prohlížíte nabídku komerčních prostor, ať už se jedná o kanceláře, obchodní prostory nebo třeba skladiště, s aktuálně nastavenými kritérii vyhledávání máte zobrazeny pouze nabídky bez realitky, bez účasti rk, tedy inzerci od soukromých osob. Pokud si přejete rozšířit nabídku nemovitostí i o ty od rk, pak stačí změnit kritéria vyhledávání.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem penzionu Jablonec

Zařazení: komerční bez realitky k pronájmu Jablonec nad Nisou

Stav hotelu: velmi dobrý

Nabízíme Vám k pronájmu zavedený rodinný penzion s restaurací o 10 pokojích (25 lůžek). Penzion je kompletně vybaven a připraven k převzetí od 1. dubna 2015. Celý objekt, včetně prostorných pokojů a restaurace, prošel rekonstrukcí v roce 2006 při zachování...

30 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem komerčních nemovitosti a lokalitě Jablonec nad Nisou z celkového počtu 1.