0

Pronájem komerčních nemovitosti Litoměřice bez realitky

Široká nabídka nemovitostí bez realitky, přímo od vlastníků, majitelů a obecně všech soukromých osob v kategorii - Pronájem komerčních nemovitosti Litoměřice bez realitky. Celkem 1 nabídek v kategorii Pronájem komerčních nemovitosti a lokalitě Litoměřice odpovídá Vašim požadavkům.
Právě si prohlížíte nabídku komerčních prostor, ať už se jedná o kanceláře, obchodní prostory nebo třeba skladiště, s aktuálně nastavenými kritérii vyhledávání máte zobrazeny pouze nabídky bez realitky, bez účasti rk, tedy inzerci od soukromých osob. Pokud si přejete rozšířit nabídku nemovitostí i o ty od rk, pak stačí změnit kritéria vyhledávání.

Aktuální nabídky (1)

Obchodní prostory po celkové rekonstrukci - Roudnice nad Labem

Zařazení: komerční bez realitky k pronájmu Roudnice nad Labem

Stav nemovitosti: po rekonstrukci

Obchodní prostory v centru Roudnice nad Labem po celkové rekonstrukci, bývalá restaurace U Petráčků. Obchodní plocha 200 m2, rozdělená na tři sektory, u dvou je přímý vstup a výlohy do Nerudovy ulice. Vyžití jako prodejny, kanceláře - front office/back...

30 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem komerčních nemovitosti a lokalitě Litoměřice z celkového počtu 1.

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa