0

Pronájem komerčních nemovitosti Opava bez realitky

Široká nabídka nemovitostí bez realitky, přímo od vlastníků, majitelů a obecně všech soukromých osob v kategorii - Pronájem komerčních nemovitosti Opava bez realitky. Celkem 3 nabídek v kategorii Pronájem komerčních nemovitosti a lokalitě Opava odpovídá Vašim požadavkům.
Právě si prohlížíte nabídku komerčních prostor, ať už se jedná o kanceláře, obchodní prostory nebo třeba skladiště, s aktuálně nastavenými kritérii vyhledávání máte zobrazeny pouze nabídky bez realitky, bez účasti rk, tedy inzerci od soukromých osob. Pokud si přejete rozšířit nabídku nemovitostí i o ty od rk, pak stačí změnit kritéria vyhledávání.

Aktuální nabídky (3)

Pronájem, Komerční, kancelář, Velké Heraltice

Zařazení: komerční od vlastníka k pronájmu Velké Heraltice

Stav kanceláře: -

Pronajmu větší motorest osobě z oboru. Motorest se nachází u hlavní cesty E 11, výhledově možný i prodej. Cena je orientační, lze jednat.

10 000,- Kč

Pronájem, Komerční, sklad, Opava

Zařazení: komerční od vlastníka k pronájmu Opava

Stav skladu: -

Nabízíme k pronájmu skladové prostory. Měsíční nájem 3300,- Kč. Prostor lze rozdělit do více částí a pronajmout zvlášť. Není přivedená voda - možno zajistit, dle dohody.

3 300,- Kč

Komerční prostory k pronájmu

Zařazení: komerční od vlastníka k pronájmu Bolatice

Stav nemovitosti: -

Nabízíme k pronájmu obchodní, kancelářské a skladové prostory v průmyslové zóně v Bolaticích (PSČ 74723), ul. Průmyslová 3. Jedná se o bývalou prodejnu stavebnin. Areál nabízí řadu variant využití: Jednopodlažní budova včetně sociálního zázemí má PENB...

Informace o ceně u prodávajícího

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem komerčních nemovitosti a lokalitě Opava z celkového počtu 3.