0

Pronájem komerčních nemovitosti Znojmo bez realitky

Široká nabídka nemovitostí bez realitky, přímo od vlastníků, majitelů a obecně všech soukromých osob v kategorii - Pronájem komerčních nemovitosti Znojmo bez realitky. Celkem 1 nabídek v kategorii Pronájem komerčních nemovitosti a lokalitě Znojmo odpovídá Vašim požadavkům.
Právě si prohlížíte nabídku komerčních prostor, ať už se jedná o kanceláře, obchodní prostory nebo třeba skladiště, s aktuálně nastavenými kritérii vyhledávání máte zobrazeny pouze nabídky bez realitky, bez účasti rk, tedy inzerci od soukromých osob. Pokud si přejete rozšířit nabídku nemovitostí i o ty od rk, pak stačí změnit kritéria vyhledávání.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem areálu na dřevovýrobu

Zařazení: komerční od majitele k pronájmu Znojmo

Stav nemovitosti: dobrý

Výroba v Lesné u Znojma se přes 20 let specializuje na zakázkovou výrobu kazetových podlah. Z velké části se jednalo o výrobu dle návrhu architektů. Jednotlivé obrazce jsou sestavovány z různě barevných (exotických) dřevin v sílách 10 a 14 mm masivního...

100 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem komerčních nemovitosti a lokalitě Znojmo z celkového počtu 1.

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa