0

Pronájem komerčních nemovitosti Znojmo bez realitky

Široká nabídka nemovitostí bez realitky, přímo od vlastníků, majitelů a obecně všech soukromých osob v kategorii - Pronájem komerčních nemovitosti Znojmo bez realitky. Celkem 1 nabídek v kategorii Pronájem komerčních nemovitosti a lokalitě Znojmo odpovídá Vašim požadavkům.
Právě si prohlížíte nabídku komerčních prostor, ať už se jedná o kanceláře, obchodní prostory nebo třeba skladiště, s aktuálně nastavenými kritérii vyhledávání máte zobrazeny pouze nabídky bez realitky, bez účasti rk, tedy inzerci od soukromých osob. Pokud si přejete rozšířit nabídku nemovitostí i o ty od rk, pak stačí změnit kritéria vyhledávání.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem skladových prostor 160m2 a kanceláří od 16m2

Zařazení: komerční od vlastníka k pronájmu Znojmo

Stav skladu: velmi dobrý

V areálu služeb nejen pro motoristy AUTOCENTRUM na Dobšické ulici ve Znojmě nabízíme k pronájmu prostory v hale 160m2 pro sklad a kancelář a dále v administrativní budově s výtahem pronájem kanceláří od 16m2.Vše včetně soc.zařízení.Výše nájemného...

100,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem komerčních nemovitosti a lokalitě Znojmo z celkového počtu 1.

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa