0

Prodej nově vznikajících skladových prostor SO-02 Bystrovany, Olomouc

Podrobnosti o nemovitosti

Kategorie: Komerční ID zakázky: REALHITCZ-N03916
Podkategorie: Sklady Stav zakázky: aktivní
Typ: Prodej Užitná plocha: 13222 m2
Typ budovy: Montovaná Provize:Včetně provize
Stav objektu: Novostavba Vloženo: 21.9.2016
Poslední úprava: 4.11.2016
Energetická náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná
Adresa: Bystrovany, Olomouc
Informace o ceně v realitní kanceláři
bez právního servisu
Poznámka k ceně: Cena bez DPH. Neplatíte provizi RK. Cena k jednání. Cena bez servisních poplatků (0,3 EUR/m2/měsíc) a bez přímé spotřeby el. energie a vody.

Kontaktovat prodejce

Po odeslání dotazu vás bude prodejce kontaktovat.

Elite real service s.r.o Vám nabízí v zastoupení majitele prodej nově vznikajících skladových prostor SO-02 v technologickém areálu Bystrovany, Olomouc s možností nájezdu kamionů s celkovou plochou až 69.000m2 (jedná se celkem o šest hal). Plochy haly 13.222m2. PROVIZE: Neplatíte provizi RK. K dispozici od 1.6.2018 (předpokládaný termín/do šesti měsíců od podpisu smlouvy).Tato nabídka je pouze orientační. K dispozici od 1. 6. 2018 (předpokládaný termín). Každou halu je možno rozdělit na samostatné jednotky s vlastním vstupem. Hala nebo jednotka může mít vlastní výrobní a skladovací provoz, administrativu (až 3.NP) a zásobovací dvůr. Flexibilní řešení umožnuje budoucím vlastníkům přizpůsobit velikost a řešení prostor přímo na míru. Dle požadavků klienta přizpůsobíme počet dockovaných stanic, nákladových můstků a ramp. Na základě Vašich požadavků Vám vytvoříme přesnou cenovou nabídku. LOKALITA: Hala se nachází u frekventované silnice směr Ostrava, Katowice, v blízkosti nájezdu na dálnici směr Brno. PARKOVÁNÍ: Celkem 100 parkovacích míst k hale (cena dohodou). TECHNICKÉ PARAMETRY: Síťová připojení na elektřinu, vlastní trafo, přípojka vysokého napětí 2000 kWA, hlavní a vedlejší rozvodné skříně, kanalizace, plyn, voda, světlá výška hal je 9,85m. Podlahy se zatížením až 5t/m2. PROVIZE: Neplatíte provizi RK. MĚSÍČNÍ SERVISNÍ POPLATKY (bez DPH): Poplatky ve výši 0,3 EUR/m2 (cena bude upřesněna dle vymezených služeb). AKTUÁLNÍ NABÍDKA: K dispozici máme haly, sklady a výrobní prostory různého typu a velikosti od 20m2 do 50.000m2 . Zajistíme Vám prostory přímo na míru, sklady k pronájmu, sklady na prodej. Zavolejte nám. Největší nabídku novostaveb – nové kanceláře, kanceláře k pronájmu, kanceláře na prodej - naleznete na našich webových stránkách.

Příslušenství

Nejsou dostupné údaje o příslušenství.

Vybavení domu

Sklepní kóje, Balkón,

Pozice nabídky

Poloha zobrazená na mapě může být pouze orientační

Kontakt na prodejce

Mgr. Zdeněk Gaďourek

Mgr. Mgr. Zdeněk Gaďourek

Mobil: 774 922 929 774 zobrazit kontakt
E-mail: elitereal@elitereal.cz zobrazit kontakt @elitereal.cz

Nezapomeňte uvést, že nabídka je na portálu RealHit.cz vedena pod tímto kódem: REALHITCZ-N03916
logo Elite real service s.r.o.

Elite real service s.r.o.

Adresa : Horní Lán , 779 00 Olomouc
Telefon : 774 922 929 774 zobrazit kontakt
E-mail: elitereal@elitereal.cz zobrazit kontakt @elitereal.cz
Mobil: 774 922 929 774 zobrazit kontakt
www: www.elitereal.cz

  • NOVĚ DAŇ Z NABYTÍ NEMOVITÝCH VĚCÍ ZAPLATÍ KUPUJÍCÍ NOVĚ DAŇ Z NABYTÍ NEMOVITÝCH VĚCÍ ZAPLATÍ KUPUJÍCÍ

        Od 1. listopadu 2016 při prodeji nemovitých věcí daň za nabytí nemovitých věcí nově bude hradit kupující a to bez možnosti dohodnout se jinak. Doposud k tomu byl ze zákona zavázán prodávající, přičemž strany se mohly domluvit, že...

  • REALITNÍ ZÁKON REALITNÍ ZÁKON

      Český realitní trh v blízké době čeká plno změn. Činnost realitních makléřů i kanceláří má být totiž upravena zákonem, na který tento trh čeká už dvacet let. Realitní zákon připravuje ministerstvo pro místní rozvoj a měl...

V sekci bezplatná právní poradna můžete vkládat své dotazy (nemusí se týkat pouze nemovitostí) a to zdarma, po splnění základních požadavků. V případě, že je Váš problém složitější, poskytneme Vám základní informace pro řešení problému a následně nás můžete kontaktovat pro komplexní právní servis, případně vyhledat pomoc advokáta ve Vašem bydlišti.