Nabízíme k pronájmu atypický mezonetový byt 4+1, plocha 190m2 v nultém a 1. podlaží čtyřpatrového činžovního domu v Praze 8 - Karlín, Lyčkovo náměstí. Byt je vybavený vysoce kvalitní kuchyňskou linkou s veškerými vestavnými spotřebiči, je bez nábytku a má 3 koupelny s toaletou - 2x sprcha, 1x vana. Na podlahách jsou parkety a dlažba. K bytu náleží upravená zahrada o rozloze 43 m2. Dům i byt jsou po kompletní rekonstrukci. Hezká klidná ulice u stanice metra Křižíkova.

Nemovitosti - vzory smluv a podání

Články

  • Zima a její vlivy na nemovitost Zima a její vlivy na nemovitost

    Dnes už můžeme říct, že zima udeřila. Začínáme topit, ráno seškrabáváme led a sníh z předních skel automobilů a bez navlečení do zimního oblečení nevylezeme ani z domu. Jak ale zima působí na naše nemovitosti?

    Hypotéka a kolotoč kolem ní Hypotéka a kolotoč kolem ní

    Rozhodli jste si koupit dům či byt, ale nemáte sami dostatek financí, které jsou potřeba, a proto se rozhodnete pro hypotéku. Co vše nás čeká a nemine, pokud si tuto variantu zvolíme a co vše musíme...

Bezplatná právní poradna

V sekci bezplatná právní poradna můžete vkládat své dotazy (nemusí se týkat pouze nemovitostí) a to zdarma, po splnění základních požadavků. V případě, že je Váš problém složitější, poskytneme Vám základní informace pro řešení problému a následně nás můžete kontaktovat pro komplexní právní servis, případně vyhledat pomoc advokáta ve Vašem bydlišti.

Přidat otázku
0
Realhit.cz