0

Developerské projekty Ústí nad Orlicí

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Developerské projekty Ústí nad Orlicí. Celkem 2 nabídek v kategorii Developerské projekty a lokalitě Ústí nad Orlicí odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (2)

Prodej stavebních pozemků v obci Červený Potok, Králíky - Dolní Morava

Zařazení: developerské projekty Ústí nad Orlicí, Králíky

Elite real service s.r.o Vám nabízí v zastoupení majitele prodej 14 stavebních pozemků v obci Červený Potok, okr. Šumperk. Pozemky jsou vedeny dle územního plánu jako bydlení venkovského typu. Mezi prostorové regulace patří maximálně dvě nadzemní podlaží,...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Apartmánový dům Dolní Morava

Zařazení: developerské projekty Ústí nad Orlicí, Dolní Morava

Elite real service s.r.o Vám ve výhradním zastoupení majitele nabízí prodej projektu na Dolní Moravě s vyřízeným stavebním povolením na výstavbu apartmánového domu v exkluzivní lokalitě U Slona, v těsné blízkosti ski areálu Dolní Morava (4 sedačky a...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Developerské projekty a lokalitě Ústí nad Orlicí z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Ústí nad Orlicí je v severovýchodní části Pardubického kraje. Na východě sousedí s Olomouckým krajem, na severozápadě s Královehradeckým krajem a na severu hraničí s Polskem. S rozlohou 1267 km2 je druhým největším okresem v kraji. V roce 2010 byl počet obyvatel 139 tisíc a hustota zalidnění byla 109 obyvatel na km2. Okres se dělí na 115 obcí (10 měst, 2 městyse). Sídlem okresu je město Ústí nad Orlicí. Území okresu je značně členité. Západ je rovinný a severovýchod je hornatý. Nejvyšším místem okresu je Králický Sněžník s nadmořskou výškou 1424 metrů. Mezi řeky, které okresem protékají patří Tichá Orlice, Divoká Orlice, Moravská Sázava a Morava. K historicky zajímavým místům patří zříceniny hradů Lanšperk, Litice a Žampach.