0

Domy činžovní domy, Královéhradecký kraj

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Domy činžovní domy, Královéhradecký kraj. Celkem 2 nabídek v kategorii Domy činžovní domy a lokalitě Královéhradecký kraj odpovídá Vašim požadavkům.
Rozhodli jste se investovat do činžovního domu? V nabídce máme mnoho činžovních (nájemních) domů ze všech okresních a středně velkých měst České republiky. Koupě takového domu představuje nemalou investici, ale dlouhodobě pak může generovat nezanedbatelný přínos. Mnoho z těchto domů jsou novostavby či jsou po rekonstrukci. V nabídce máme i řadu nájemních (činžovních) domů k pronájmu.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, činžovní dům, Deštné v Orlických horách, 965 m²

Zařazení: prodej činžovní domy Rychnov nad Kněžnou, Deštné v Orlických horách

Stav domu: ve výstavbě

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej 6-ti podlažního bytového domu k dokončení o zastavěné ploše 246 m², s pozemky o rozloze 3.801 m². Žádaná turistická lokalita Deštné v Orlických Horách. Dům je s pozastaveným stavebním povolením na 11 bytových...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Prodej, činžovní dům, Žacléř

Zařazení: prodej činžovní domy Trutnov, Žacléř

Stav domu: před rekonstrukcí

Nabízíme k prodeji bytový dům v oblasti podhůří Krkonoš, který se nachází v centru obce Žacléř. Dům je v současné době ve fázi nedokončené rekonstrukce bytových jednotek. Po jejím dokončení vznikne 6 bytových jednotek a 2 podkrovní apartmány. Dispozice...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Domy činžovní domy a lokalitě Královéhradecký kraj z celkového počtu 2.

Často hledané: