0

Domy činžovní domy, Nový Jičín

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Domy činžovní domy, Nový Jičín. Celkem 2 nabídek v kategorii Domy činžovní domy a lokalitě Nový Jičín odpovídá Vašim požadavkům.
Rozhodli jste se investovat do činžovního domu? V nabídce máme mnoho činžovních (nájemních) domů ze všech okresních a středně velkých měst České republiky. Koupě takového domu představuje nemalou investici, ale dlouhodobě pak může generovat nezanedbatelný přínos. Mnoho z těchto domů jsou novostavby či jsou po rekonstrukci. V nabídce máme i řadu nájemních (činžovních) domů k pronájmu.

Aktuální nabídky (2)

Prodej většinových podílů činžovního domu v Bílovci

Zařazení: prodej činžovní domy Nový Jičín, Bílovec

Stav domu: dobrý

Ve výhradním zastoupení klienta nabízíme prodej většinových podílů činžovního domu v Bílovci. Jedná se o 4 bytové jednotky, kdy vlastníkem 3 bytových jednotek o dispozici 3+1 (79 m2) po kompletní rekonstrukci nacházející se v 1.patře, 1+1 (39 m2) po...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Prodej, činžovní dům, Odry

Zařazení: prodej činžovní domy Nový Jičín, Odry

Stav domu: velmi dobrý

Nabízíme Vám ke kouupi činžovní - bytový dům s nebytovými prostorami s 10 % výnosem. V domě jsou 4 Byty 2+kk (tři zcela nově vybudované, jedna původní), jedna garsoniera, jeden byt 4+1. V přízemí se nachází dlouhodobě pronajatá herna, v zadní části...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Domy činžovní domy a lokalitě Nový Jičín z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Informace o okrese

Okres Nový Jičín se rozprostírá v jižní části Moravskoslezského kraje. Na jihu sousedí se Zlínským krajem a na jihozápadě s Olomouským krajem. Zaujímá rozlohu 882 km2. Počet obyvatel činí asi 154 tisíc a na 1 km2 tak připadá 174 obyvatel. Okres se člení do 54 obcí (9 měst). Velká část území má pahorkatinný ráz. Okresem protékají řeky Odra a Lubina.