0

Domy činžovní domy, Ostrava

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Domy činžovní domy, Ostrava. Celkem 2 nabídek v kategorii Domy činžovní domy a lokalitě Ostrava odpovídá Vašim požadavkům.
Rozhodli jste se investovat do činžovního domu? V nabídce máme mnoho činžovních (nájemních) domů ze všech okresních a středně velkých měst České republiky. Koupě takového domu představuje nemalou investici, ale dlouhodobě pak může generovat nezanedbatelný přínos. Mnoho z těchto domů jsou novostavby či jsou po rekonstrukci. V nabídce máme i řadu nájemních (činžovních) domů k pronájmu.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, činžovní dům, Ostrava, 1300 m²

Zařazení: prodej činžovní domy Ostrava-Moravská Ostrava

Stav domu: dobrý

V exkluzivním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi komerční nemovitost, která se nachází na lukrativním místě, v blízkosti frekventované ul. Nádražní. Nemovitost má celkem 4 nadzemní podlaží, je celopodsklepená. V minulosti byl dům využíván jako...

Sleva 5%
10 500 000,- Kč
10 000 000,- Kč

Prodej, činžovní dům, Ostrava, 200 m²

Zařazení: prodej činžovní domy Ostrava-Kunčičky

Stav domu: velmi dobrý

Exkluzivně nabízíme na prodej výnosovou nemovitost s potencionálními 4 až 5 byty. V současné době jsou ve 3 jednotkách kanceláře a jeden prostor je již upravený na byt s dispozicí 2+kk o výměře 54m2. Ostatní prostory potřebují mírnou investici na vytvoření...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Domy činžovní domy a lokalitě Ostrava z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Ostrava se nachází v Moravskoslezském kraji. Jeho rozloha je 331,5 km2. Počet obyvatel okresu činí 342 tisíc a na 1 km2 připadá 1031 obyvatel. Ostrava-město se skládá ze 13 obcí, ze kterých májí 4 statut města. Územím protéká řeka Odra s přítoky Opavou,Ostravicí a nachází se zde CHKO Poodří.