0

Novostavby domy Louny

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Novostavby domy Louny. Celkem 1 nabídek v kategorii Domy a lokalitě Louny odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce máme mnoho domů ze kterých si můžete vybrat. Velký zájem bývá o rodinné domy nebo domy na klíč a celkově o domy se zahradou. U nás naleznete mnoho nemovitostí v káždé z těchto kategorií. Často jsou hledány i domy k pronájmu, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí.

Aktuální nabídky (1)

Rodinný dům 4+kk+garáž, 148 m², Dobroměřice, ul. Na Mořině

Zařazení: prodej domů Louny, Dobroměřice

Stav domu: novostavba

K prodeji patrový rodinný dům 4+kk/garáž (148 m²) v obci Dobroměřice u Loun, ulice Na Mořině. Dům bude dokončený a zkolaudovaný koncem roku 2020. Dům je postavený z Ytongu 38cm + polystyren 10cm, rovná zateplená asfaltová krytina, plastová okna 3...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Domy a lokalitě Louny z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Louny se nachází v jihozápadní části Ústeckého kraje. Na jihovýchodě sousedí se Středočeským krajem, na jihu sousedí s Plzeňským krajem a na jihozápadě sousedí s Karlovarským krajem. Jeho rozloha je 1118 km2 a je tak největším okresem kraje. Počet obyvatel je však pouze 86 tisíc a hustota populace činí 77 obyvatel na km2. Okres je rozdělen do 77 obcí, z toho je 7 měst. Do území okresu zasahují výběžky Doupovských hor a Českého středohoří. Územím protéká řeka Ohře s přítokem Blšanka.