0

Novostavby domy Prachatice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Novostavby domy Prachatice. Celkem 2 nabídek v kategorii Domy a lokalitě Prachatice odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce máme mnoho domů ze kterých si můžete vybrat. Velký zájem bývá o rodinné domy nebo domy na klíč a celkově o domy se zahradou. U nás naleznete mnoho nemovitostí v káždé z těchto kategorií. Často jsou hledány i domy k pronájmu, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí.

Aktuální nabídky (2)

Solitérní stylový dům na Šumavě se třemi komfortními byty-novostavba ma úbočí Javorníku s výhledem

Zařazení: prodej domů Prachatice, Stachy

Stav domu: novostavba

motto….v krajině, kde tvář Šumavy je vyladěna do přívětivé krásy a pohody. Pozemky: celkem3.150 m2. Lokalita: ŠUMAVA, horská osada Úbislav-obec Stachy-cca 12 km od Vimperka i Kašperských Hor. Významné nástupní místo do CHKO a NP Šumava, Kvilda vzd.22...

Prodej, rodinný dům 5+kk, Kovanín, Zálezly u Čkyně

Zařazení: prodej domů Prachatice, Zálezly

Stav domu: novostavba

Prodej novostavby rodinného domu na okraji obce Kovanín, která skýtá nádherný výhled a absolutní soukromí. Po vstupu do domu vejdeme z předsíně do chodby, ze které se vchází do koupelny, technické místnosti, komory, pokoje či pracovny a prostorného obývacího...

Sleva 5%
6 300 000,- Kč
5 990 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Domy a lokalitě Prachatice z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Prachatice leží v jihozápadní části Jihočeského kraje. Na jihu sousedí s Rakouskem, na jihozápadě s Německem a na severozápadě s Plzeňským krajem. Hranice s Německem je tvořena hřebeny Šumavy. Velká část okresu je tvořena podhorskou vrchovinou a vyznačuje se nadmořskou výškou v rozmezí 600-800 metrů. Na západě okresu pramení řeka Vltava a na jihu se nachází Národní park Šumava. Rozloha okresu je 1375 km2 a žije zde 52 tisíc obyvatel. Hustota obyvatelstva dosahuje pouze 37 obyvatel na km2. Z 65 obcí v okresu Prachatice má 6 přidělen statut města.