0

Dražba Břeclav

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Břeclav. Celkem 4 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Břeclav odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (4)

Dražba RD s pozemkem v obci Klobouky u Brna, okr. Břeclav

Zařazení: prodej domů Břeclav, Klobouky u Brna

Stav domu: -

Pozemek parc. č. 1263, jehož součástí je stavba č.p. 383 Klobouky u Brna, způsob využití: rodinný dům a pozemků. Bližší informace ve znaleckém posudku.

120EX8102/15 podíl o velikosti 1/12 bydlení s pozemkem v obci Lanžhot

Zařazení: prodej domů Břeclav, Lanžhot

Stav domu: -

Jedná se o ideální spoluvlastnický podíl o velikosti 1/12 bydlenís pozemkem v obci Lanžhot, okres Břeclav. Konstrukce budovy je zděná.Součástí nemovité věci jsou inženýrské sítě a zpevněné plochy.  Rodinný dům a hospodářské budovy stojíčástečně...

33527/09 rodinný dům s pozemkem v Lanžhotě, okres Břeclav

Zařazení: prodej domů Břeclav, Lanžhot

Stav domu: -

Jedná se o rodinný dům v Lanžhotě, okres Břeclav. Oceňovaná nemovitá věc se nachází ve východnízastavěné části města. Dům je přízemní, zděný a nepodsklepený s neobytným podkrovím. K nemovité věcináleží budovy využívané k hospodářské činnosti. Přístup...

120 EX 23039/14 - pozemky v k.ú. Tvrdonice, okres Břeclav

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Břeclav, Tvrdonice

Plocha pozemku: m2

Jedná se o pozemky v k.ú. Tvrdonice, okres Břeclav. Pozemky se nacházejí cca 1-2 km od okraje zastavěné části obce. Jedná se o 3 nesousedící soubory nesousedících rovinných pozemků nepravidelných tvarů.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Břeclav z celkového počtu 4.

Často hledané:

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Břeclav leží na jihu Jihomoravského kraje. Na jihu hraničí s Rakouskem a na jihovýchodě se Slovenskem. Jeho rozloha je 1038 km2 a počet obytel je přibližně 113 tisíc. Hustota populace činí 111 osob na km2. Území je převážně nížinaté. Ve středu území se nachází Pálavské vrchy a CHKO Pálava, na severovýchodě sem zasahuje Ždánický les. Okresem protékají řeky Dyje, Svratka a východní hranici tvoří řeka Morava. Na západě se nachází vodní nádrž Nové Mlýny. Okres Břeclav se skládá z 63 obcí, z nichž 9 má statut města. K zajímavým lokacím tohoto okresu patří Lednicko-valetický areál, zámek v Mikulově a archeologické naleziště v Dolních Věstonicích.