0

Dražba Břeclav

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Břeclav. Celkem 2 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Břeclav odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (2)

120 EX 23039/14 - pozemky v k.ú. Tvrdonice, okres Břeclav

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Břeclav, Tvrdonice

Plocha pozemku: m2

Jedná se o pozemky v k.ú. Tvrdonice, okres Břeclav. Pozemky se nacházejí cca 1-2 km od okraje zastavěné části obce. Jedná se o 3 nesousedící soubory nesousedících rovinných pozemků nepravidelných tvarů.

120EX6875/13 pozemky v k.ú. Velké Pavlovice, okres Břeclav

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Břeclav, Velké Pavlovice

Plocha pozemku: m2

Jedná se o pozemky v k.ú. Velké Pavlovice, okres Břeclav. Pozemky se nachází cca 1500 m jihozápadně od zastavěné části obce Němčičky a cca 2 km severně od Velkých Pavlovic. Pozemky jsou rovinné, protáhlého obdélníkového tvaru.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Břeclav z celkového počtu 2.

Často hledané:

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Břeclav leží na jihu Jihomoravského kraje. Na jihu hraničí s Rakouskem a na jihovýchodě se Slovenskem. Jeho rozloha je 1038 km2 a počet obytel je přibližně 113 tisíc. Hustota populace činí 111 osob na km2. Území je převážně nížinaté. Ve středu území se nachází Pálavské vrchy a CHKO Pálava, na severovýchodě sem zasahuje Ždánický les. Okresem protékají řeky Dyje, Svratka a východní hranici tvoří řeka Morava. Na západě se nachází vodní nádrž Nové Mlýny. Okres Břeclav se skládá z 63 obcí, z nichž 9 má statut města. K zajímavým lokacím tohoto okresu patří Lednicko-valetický areál, zámek v Mikulově a archeologické naleziště v Dolních Věstonicích.