0

Dražba Bruntál

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Bruntál. Celkem 5 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Bruntál odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (5)

Dražba pozemku (182 m2), okr. Bruntál

Zařazení: prodej pozemků Bruntál

Plocha pozemku: m2

Parcela č. 2499/98 druh ostatní plocha - jiná plocha výměra 182 m2 je situován v intravilánu obce Bruntál v urbanizovaném území městské zástavby rodinných domů..

Dražba bytu 3+1 (60,90 m2), okr. Bruntál

Zařazení: prodej bytů Bruntál, Břidličná

Stav bytu: -

Jednotka č. 352/1 v č.p. 352 v 1. PP, její dispozice je 3+1. Celková plocha jednotky je 60,90 m2. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Dražba RD s pozemkem - podíl 1/2, okr. Bruntál

Zařazení: prodej domů Bruntál, Jiříkov

Stav domu: -

Jedná se o samostatně stojící, přízemní, rodinný dům. Dům je částečně podsklepen. Na rodinný dům navazuje hospodářská část. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Dražba 29695/12- Bytová jednotka 3+1 v obci Krnov, okres Bruntál

Zařazení: prodej bytů Bruntál, Krnov

Stav bytu: -

Bytová jednotka 3+1Bytová jednotka č. 2097/12 včetně podílu na bytovém domě č.p. 2097/12 a pozemku parc. č. 6051 v obci Krnov, okres Bruntál. Bytová jednotka o velikosti 3+1 je umístěna v 5. nadzemním podlaží bytového domu  č.p. 2097.  ...

Dražba RD s pozemkem a příslušenstvím - podíl 1/2, okr. Bruntál

Zařazení: prodej domů Bruntál, Milotice nad Opavou

Stav domu: -

Jedná se o samostatně stojící, přízemní rodinný dům s volným půdním prostorem. Konstrukce je zděná a její stavebně-technický stav odpovídá zanedbané údržbě. Fasáda není zateplená. Dům je podsklepený. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Bruntál z celkového počtu 5.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Bruntál leží v severozápadní části Moravskoslezského kraje. Na západě sousedí s Olomouckým krajem a na severu a západě hraničí s Polskem. S rozlohou 1549 km2 je největším okresem kraje. Povrch je převážně pahorkatinný. Na západě zasahuje na území Hrubý Jeseník. Nejvyšší horou je Praděd s nadmořskou výškou 1491 metrů. Významné řeky okresu jsou Opava a Moravice. Na Moravici se nachází vodní nádrž Slezská Harta. Počet obyvatel v okrese je 98 tisíc a hustota zalidnění činí 63 obyvatel na km2. Z celkového počtu 68 obcí má 7 statut města. Sídlem okresu je město Bruntál.