0

Dražba Bruntál

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Bruntál. Celkem 5 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Bruntál odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (5)

Dražba pozemků (800 m2) s příslušenstvím, okr. Bruntál

Zařazení: prodej pozemků Bruntál, Bílčice

Plocha pozemku: m2

Na pozemku parc. č. St. 92/2 stojí zděná, přízemní, obytná stavba, dříve zřejmě využívaná jako výminek. Na pozemku parc. č. St. 92/4 žádná zemědělská stavba nestojí. Jsou viditelné pouze kamenné zbytky obvodového zdiva. Pozemek parc. č. 1008 je v Katastru...

Dražba RD s pozemky - podíl 218/900, okr. Bruntál

Zařazení: prodej domů Bruntál, Valšov

Stav domu: -

Jedná se o přízemní, částečně podsklepený rodinný dům. Konstrukce je ze smíšeného zdiva se sedlovou střechou. Rodinný dům procházel pouze běžnou údržbou. Bližší informace ve znaleckém posudku.

120EX1801/15 rodinný dům s pozemky v Rudě, okres Bruntál

Zařazení: prodej domů Bruntál, Tvrdkov

Stav domu: -

Jedná se o rodinný dům s pozemky v Rudě, okres Bruntál. Nemovitá věc je samostatně stojící, patrovás půdním prostorem. Pozemky parc.č. St. 146/2, St. 146/3, St. 146/4, 11/2, 13/1, 14/1 a 14/2 na sebevzájemně navazují a tvoří jeden funkční celek. Na pozemku...

Dražba rodinného domu, okr. Bruntál

Zařazení: prodej domů Bruntál, Bohušov

Stav domu: -

Samostatně stojící, patrový rodinný dům s volným půdním prostorem. Konstrukce budovy je dřevěná a její stavebně - technický stav je odpovídající běžné údržbě. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Rodinný dům v Miloticích nad Opavou

Zařazení: prodej domů Bruntál, Milotice nad Opavou

Stav domu: -

Jedná se přízemní, dřevěný, podsklepený rodinný dům s využitým podkrovím pod sedlovou střechou krytou eternitovými šablonami. Parkování je možné na vlastním pozemku. V obci je možné napojení na inženýrské sítě elektro a vodovod.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Bruntál z celkového počtu 5.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Informace o okrese

Okres Bruntál leží v severozápadní části Moravskoslezského kraje. Na západě sousedí s Olomouckým krajem a na severu a západě hraničí s Polskem. S rozlohou 1549 km2 je největším okresem kraje. Povrch je převážně pahorkatinný. Na západě zasahuje na území Hrubý Jeseník. Nejvyšší horou je Praděd s nadmořskou výškou 1491 metrů. Významné řeky okresu jsou Opava a Moravice. Na Moravici se nachází vodní nádrž Slezská Harta. Počet obyvatel v okrese je 98 tisíc a hustota zalidnění činí 63 obyvatel na km2. Z celkového počtu 68 obcí má 7 statut města. Sídlem okresu je město Bruntál.