0

Dražba České Budějovice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba České Budějovice. Celkem 3 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě České Budějovice odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (3)

120 EX 2864/06 pozemky v k.ú. Všemyslice

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda České Budějovice, Všemyslice

Plocha pozemku: m2

Jedná se o pozemky v k.ú. Všemyslice, okres České Budějovice. Pozemky se nacházejí na jihovýchodním okraji zastavěné části obce Neznašov. Pozemky jsou tvaru úzkých pásů a jsou mírně svažité k východní straně. K pozemkům je přístup po zpevněné cestě.

Dražba pozemků (1 464 m2) - podíl 1/3, okr. České Budějovice

Zařazení: prodej pozemků České Budějovice, Rudolfov

Plocha pozemku: m2

Oceňovaný pozemek se nachází v blízkosti domu č.p. 30 u silnice. Jedná se neoplocené, rovinaté pozemky. Příjezd je po zpevněné komunikaci. Podle územního plánu města Rudolfov jsou pozemky zařazeny do plochy SD 1 R - plochy smíšené dopravní a sousedí...

Dražba nezkolaudovaného rodinného domu v Českých Budějovicích

Zařazení: prodej domů České Budějovice

Stav domu: -

Předmětem ocenění jsounemovité věci sestávající z pozemku p.č. 3190/60 – zastavěná plocha anádvoří, jehož součástí je stavba: rozestav. (stavba stojí na pozemku p.č.3190/60) a dále pozemku p.č. 3190/51 – orná půda, vše v k.ú. České Budějovice7, obec...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě České Budějovice z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres České Budějovice je ve středu Jihočeského kraje. Jeho tvar je protáhlý ve směru sever-jihovýchod. Velká část území je pahorkatinou. Na území okresu je velké množství vodních ploch. Bylo zde vybudováno asi 300 rybníků. Na severu je soutok řek Vltava a Lužnice. Rozloha okresu je 1638 km2. Celkový počet obyvatel je 186 tisíc, což je nejvíce v Jihočeském kraji. Okres má 109 obcí (9 měst, 3 městysy). Mezi zajímavé památky v okrese patří zámek Hluboká nad Vltavou, hrad v novývh Hradech, Holašovice a mnoho dalších.