0

Dražba Chomutov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Chomutov. Celkem 2 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Chomutov odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (2)

Dražba RD s pozemky - podíl 1/2, okr. Chomutov

Zařazení: prodej domů Chomutov, Chbany

Stav domu: -

Přízemní rodinný dům s částečným podsklepením. Dům je bez podkroví, samostatně stojící. Dům je zděný se sklonitou střechou z vlnitého eternitu. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Dražba garáže s pozemkem, okr. Chomutov

Zařazení: prodej ch nemovitostí Chomutov, Klášterec nad Ohří

Stav nemovitosti: -

Oceňované nemovité věci se nachází v ulici Dukelská, v zástavbě bytových domů. Jedná se o bytový dům, který má osm vchodů s č.p. 494, 495, 496, 497, 498, 499, 500, 501 na svažitém pozemku. Dům má pět nadzemních podlaží. V prvním nadzemním podlaží jsou...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Chomutov z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Chomutov leží v západní části Ústeckého kraje. Na jihozápadě sousedí s Královehradeckým krajem a na západě hraničí se Spolkovou republikou Německo. Na jihu území jsou Doupovské hory a na západě Krušné hory. Nejvýše položeným místem je Klínovec s nadmořskou výškou 1244 metrů. Územím protéká řeka Chomutovka a Ohře, na které se nachází vodní nádrž Nechranice. Rozloha okresu je 935 km2. Počet obyvatel je 125 tisíc a hustota obyvatelstva činí 133 osob na km2. Okres je rozdělen na 36 obcí (7 měst). Sídlem je město Chomutov.