0

Dražba Chrudim

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Chrudim. Celkem 1 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Chrudim odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (1)

Dražba 7961/15- Pozemek v obci Rosice, okres Chrudim

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Chrudim, Rosice

Plocha pozemku: m2

PozemekJedná se o pozemek p.č.443/28 o výměře  644 m2 v obci Rosice, k.ú.Rosice u Chrasti, okres Chrudim. Pozemek se nachází v zástavbě, možnost napojení na inž. sítě( elektro, voda, kanalizace). Parkování možné před pozemkem- místní komunikace....

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Chrudim z celkového počtu 1.

Často hledané:

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Chrudim se rozprostírá na jihozápadě Pardubického kraje. Na jihu sousedí s krajem Vysočina a na západě se Středočeským krajem. Rozloha okresu je 993 km2. Celkový počet obyvatel je 104 tisíc a hustota osídlení je 105 osob na km2. Okres je rozdělen na 108 obcí (11 měst). Povrch okresu je členitý. Na jihu zasahují do území Žďárské vrchy, jihozápadem se táhnou Železné hory a na severovýchodě je území tvořeno Českou tabulí. Nejvyšší bod okresu je 783 metrů nad mořem. Okresem protékají řeky Chrudimka s přítokem Novohradka a řeka Doubravka. K historickým památkám okresu patří státní zámek Slatiňany a zříceniny hradů Košumberk, Lichnice, Oheb a Rychmburk.