0

Dražba Chrudim

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Chrudim. Celkem 8 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Chrudim odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (8)

120 EX 25321/11 - byt 4+1 s příslušenstvím včetně podílu na společných částech domu a pozemku v Chrudimi

Zařazení: prodej bytů Chrudim

Stav bytu: -

Jedná se o bytovou jednotku s příslušenstvím včetně podílu na společných částech domu a pozemku v obci Chrudim, okres Chrudim. Bytový panelový dům je řadový krajní s 9 NP. Byt o velikosti cca 80 m2 je dispozičně rozdělen na 4+1 a nachází se v 5. podlaží.

120 EX 37328/12 - podíl 1/3 rodinného domu s příslušenstvím a pozemky v obci Krouna, okres Chrudim

Zařazení: prodej domů Chrudim, Krouna

Stav domu: -

Jedná se o podíl 1/3 rodinného domu s příslušenstvím a pozemky v obci Krouna, okres Chrudim. Dům je samostatně stojící, patrový, částečně podsklepený s obytným podkrovím. Okna budovy jsou dřevěná nebo plastová, vstupní dveře jsou dřevěné, dvoukřídlé,...

Dražba 14623/14- Zahrada v obci Kočí, okres Chrudim

Zařazení: prodej pozemků zahrada Chrudim, Kočí

Plocha zahrady: m2

ZahradaPozemek p.č. 944/1 –zahrada, o výměře 1068 m2 v obci Kočí, okres Chrudim. Pozemek je svažitý, z cele plochy je pokryt trvalými porosty a travním porostem, neoplocený, neni možné napojeni na IS obce.

Dražba pozemků (30 718 m2) - podíl 1/8, okr. Chrudim

Zařazení: prodej pozemků Chrudim, Jeníkov

Plocha pozemku: m2

Oceňované nemovité věci pozemky se nachází severně od obce v lokalitě na Horní Lom. Jedná se o neoplocené, zemědělsky užívané pozemky v honu. Příjezd je po nezpevněné komunikaci.Pozemky byly na místě identifikovány podle mapy z nahlížení do katastru...

Dražba 11047/12- Podíl 1/4 na zahradě v obci Svratouch, okres Chrudim

Zařazení: prodej pozemků zahrada Chrudim, Svratouch

Plocha zahrady: m2

Předmětem dražebního jednání je spoluvlastnický podíl o velikosti 1/4.ZahradaPozemek- zahrada parcela číslo 1540/3 o výměře 517 m2 v obci Svratouch, okres Chrudim. Pozemek se nachází v CHKO Žďárské vrchy. Navazuje na přilehlý rodinný dům č.p. 280.

120 EX 28422/10-529 rodinná rekreace v Hoješíně

Zařazení: prodej rekreačních objektů Chrudim, Seč

Stav nemovitosti: -

Jedná se o rodinnou rekreaci v Hoješíně, okres Chrudim. Chata je samostatně stojící, přízemní, nepodsklepená s obytným podkrovím. Pozemek parc. č. 435/7 navazuje na stavební pozemek parc. č. St. 225 a tvoří s ním jeden funkční celek. Přístup na pozemky...

Dražba RD s pozemky a příslušenstvím - podíl 8/14, okr. Chrudim

Zařazení: prodej domů Chrudim, Hluboká

Stav domu: -

Jedná se o samostatně stojící, přízemní rodinný dům. Konstrukce je zděná a kamenná a její stavebně - technický stav odpovídá špatné údržbě. Fasáda není zateplená. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Lesní pozemky, Horní Bradlo

Zařazení: prodej pozemků les Chrudim, Horní Bradlo

Plocha lesa: m2

Nemovitá věc představuje lesní pozemky umístěné na parc. č.117/1 a parc. č. 118. Nemovitá věc zapsaná na LV č. 879 k. ú. Travná u HorníhoBradla se nachází severovýchodně od obce Horní Bradlo, okres Chrudim, krajPardubický.Jedná se lesní pozemky, na kterých...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Chrudim z celkového počtu 8.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Chrudim se rozprostírá na jihozápadě Pardubického kraje. Na jihu sousedí s krajem Vysočina a na západě se Středočeským krajem. Rozloha okresu je 993 km2. Celkový počet obyvatel je 104 tisíc a hustota osídlení je 105 osob na km2. Okres je rozdělen na 108 obcí (11 měst). Povrch okresu je členitý. Na jihu zasahují do území Žďárské vrchy, jihozápadem se táhnou Železné hory a na severovýchodě je území tvořeno Českou tabulí. Nejvyšší bod okresu je 783 metrů nad mořem. Okresem protékají řeky Chrudimka s přítokem Novohradka a řeka Doubravka. K historickým památkám okresu patří státní zámek Slatiňany a zříceniny hradů Košumberk, Lichnice, Oheb a Rychmburk.