0

Dražba Chrudim

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Chrudim. Celkem 3 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Chrudim odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (3)

Dražba pozemku - ovocný sad (2957 m2) - podíl 5/16, okr. Chrudim

Zařazení: prodej pozemků Chrudim, Čankovice

Plocha pozemku: m2

Pozemek parc. č. 537/2 se nachází v jihovýchodním okraji zastavěné části obce. Pozemek má nepravidelný tvar a jeho výměra je 2957 m2. V katastru nemovitostí je veden jako ovocný sad. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Dražba RD (111,14 m2) s pozemky a příslušenstvím, okr. Chrudim

Zařazení: prodej domů Chrudim, Třemošnice

Stav domu: -

Oceňované nemovitosti se nalézají v severní okrajové části obce Třemošice, v okolní zástavbě novostaveb rodinných domů a dále původních RD, v blízkosti autobusové zastávky, ve stabilizovaném území. Nemovitosti jsou přístupné z veřejné zpevněné komunikace...

Rodinný dům v obci Zderaz, okr. Chrudim, spoluvlastnický podíl

Zařazení: prodej domů Chrudim, Zderaz

Stav domu: -

Obec Zderaz má 283 obyvatel a leží přibližně 30 Km jihovýchodně od bývalého okresního města Chrudim. V obci Zderaz je omezená infrastruktura a občanská vybavenost, kompletní infrastruktura a občanská vybavenost je dostupná v Chrudimi. Obec je dostupná...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Chrudim z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Chrudim se rozprostírá na jihozápadě Pardubického kraje. Na jihu sousedí s krajem Vysočina a na západě se Středočeským krajem. Rozloha okresu je 993 km2. Celkový počet obyvatel je 104 tisíc a hustota osídlení je 105 osob na km2. Okres je rozdělen na 108 obcí (11 měst). Povrch okresu je členitý. Na jihu zasahují do území Žďárské vrchy, jihozápadem se táhnou Železné hory a na severovýchodě je území tvořeno Českou tabulí. Nejvyšší bod okresu je 783 metrů nad mořem. Okresem protékají řeky Chrudimka s přítokem Novohradka a řeka Doubravka. K historickým památkám okresu patří státní zámek Slatiňany a zříceniny hradů Košumberk, Lichnice, Oheb a Rychmburk.