0

Dražba Děčín

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Děčín. Celkem 3 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Děčín odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (3)

120 EX 28558/15-132 stavba v Děčíně

Zařazení: prodej pozemků zahrada Děčín

Plocha zahrady: m2

Jedná se o stavbu v Děčíně. Nachází se v městské části Podmokly v zástavbě rodinných domů. Dům je samostatně stojící, přízemní. Pozemek parc. č. 149 je částečně zastavěn budovou č.p. 1298. Na stavební pozemek navazují pozemky parc. č. 150/1 a parc. č....

120 EX 28558/15-130 pozemek v k.ú. Podmokly

Zařazení: prodej pozemků zahrada Děčín

Plocha zahrady: m2

Jedná se o pozemek v k.ú. Podmokly, okres Děčín. Pozemek má nepravidelný tvar, je svažitý, travnatý a není oplocený. Je situovaný v ulici Na Výšinách v městské části Podmokly. Přístup k pozemku je po místní zpevněné komunikaci.

Dražba RD (46,72 m2) s pozemkem a příslušenstvím - podíl 1/2, okr. Děčín

Zařazení: prodej domů Děčín, Česká Kamenice

Stav domu: -

Oceňované nemovitosti se nalézají v okrajové části města Česká Kamenice, v její části Dolní Kamenice, v okolní zástavbě RD, v blízkosti toku řeky Kamenice. Nemovitosti jsou situovány ve vzdálenosti cca. 200 m od autobusové zastávky a cca. 600 m od centra...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Děčín z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Děčín je nejsevernějším okresem Ústeckého kraje. Na východě sousedí s Libereckým krajem a na severu hraničí se Spolkovou republikou Německo a s Polskem. Na jihu zasahuje na území okresu České středohoří a na východě Lužické hory. Nejvýše položeným místem Děčínský Sněžník s nadmořskou výškou 723 metrů. Na území okresu se nachází CHKO České středohoří, CHKO Labské pískovce, CHKO Lužické Hory a NP České Švýcarsko. Územím protéká řeka Labe s přítoky Ploučnice a Jílovský potok. Okres Děčín má rozlohu 909 km2. Počet obyvatel je 133 tisíc, což je nejvíce v kraji a hustota osídlení činí 147 obyvatel na km2. Okres je rozdělen na 52 obcí (13 měst). Sídlem je město Děčín.