0

Dražba Domažlice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Domažlice. Celkem 4 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Domažlice odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (4)

Pozemek pod stavbou v obci Nemanice

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Domažlice, Nemanice

Plocha pozemku: m2

Oceňovaná nemovitá věc jesituována  na severním okraji obceNemanice, po levé straně místní komunikace v severním směru, u křižovatkykomunikací směřujících do sídelních jednotek Nová Huť a Novosedly.Jedná se o stavební parceluč. 185 zastavěnou rodinným...

Byt 2+1 Domažlice

Zařazení: prodej bytů Domažlice

Stav bytu: -

Bytová jednotka je situována v II. nadzemním podlaží panelového bytového domu bez výtahu se 4. NP a 1.PP. se společnými sklepními prostorami a vlastním sklepem a lodžií.Byt 2+1 nedaleko centra města (ul. Mánesova). Bytová jednotka se nachází v 2. NP...

Dražba RD s pozemkem - podíl 1/4, okr. Domažlice

Zařazení: prodej domů Domažlice, Všeruby

Stav domu: -

Samostatně stojící, zděný, částečně podsklepený objekt venkovského rodinného domu s jedním nadzemním podlažím a půdou. Bližší informace ve znaleckém posudku.

120EX11427/08 podíl 1/2 pozemku (zahrada) v k.ú. Holýšov, okres Domažlice

Zařazení: prodej pozemků zahrada Domažlice, Holýšov

Plocha zahrady: m2

Jedná se o podíl 1/2 pozemku (zahrada) v k.ú. Holýšov, okres Domažlice. Pozemek je rovinatý, obdélníkového tvaru, částečně oplocený. Na pozemku se nachází porosty a zbytky betonových základů. Přístup na pozemek je z místní nezpevněné komunikace.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Domažlice z celkového počtu 4.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Domažlice leží v jihozápadní části Plzeňského kraje. Je to pohraniční okres, který na západu sousedí s Německem. Jeho rozloha je 1123 km2. Počet obyvatel v okresu Domažlice je 61 tisíc a hustota obyvatelstva je 54 obyvatel na km2. Převážná část okresu má charakter pahorkatiny s nadmořskou výškou 450 metrů. Na jihozápadě se nachízí Všerubský průsmyyk, který odděluje Český les a Šumavu. V Českém lese je nejvyšší bod okresu Čerchov s nadmořskou výškou 1042 metrů. Okresem protéká řeka Radbuza s přítoky Černý potok a Zubřina. Vodstvo je dále zastoupeno rybníky. Největším z nich je Mazholezský rybník. Celkový počet obcí v okresu je 85 a z toho 8 má statut města. Sídlem je město Domažlice.