0

Dražba Domažlice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Domažlice. Celkem 3 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Domažlice odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (3)

120EX51/16 rodinný dům s pozemkem v obci Nemanice, okres Domažlice

Zařazení: prodej domů Domažlice, Nemanice

Stav domu: -

Jedná se o rodinný dům s pozemkem v obci Nemanice, okres Domažlice. Objekt je samostatně stojící, zděný, zčásti podsklepený, s jedním nadzemním podlažím a s upraveným podkrovím. Vytápění ústřední kotlem natuhá paliva. Elektřina světelná i motorová. Voda...

120EX12092/12 pozemky v k.ú. Dolní Kamenice u Holýšova

Zařazení: prodej pozemků Domažlice, Holýšov

Plocha pozemku: m2

Jedná se o pozemky v k.ú. Dolní Kamenice uHolýšova, okres Domažlice. K pozemkům vede zpevněná komunikace vevlastnictví města Holýšov. Součástí nemovité věci jsou porosty.

Dražba 11362/16- Rodinný dům č.p. 354 v obci Postřekov, okres Domažlice

Zařazení: prodej domů Domažlice, Postřekov

Stav domu: -

Rodinný dům č.p. 354Rodinný  čp. 354  na p.č. St.  655, včetně tohoto pozemku  a dále pozemku p.č. 6/12 v obci Postřekov, okres Domažlice. Celková výměra pozemků  582 m2. Jedná se o samostatně stojící dvojpodlažní nepodsklepený...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Domažlice z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Domažlice leží v jihozápadní části Plzeňského kraje. Je to pohraniční okres, který na západu sousedí s Německem. Jeho rozloha je 1123 km2. Počet obyvatel v okresu Domažlice je 61 tisíc a hustota obyvatelstva je 54 obyvatel na km2. Převážná část okresu má charakter pahorkatiny s nadmořskou výškou 450 metrů. Na jihozápadě se nachízí Všerubský průsmyyk, který odděluje Český les a Šumavu. V Českém lese je nejvyšší bod okresu Čerchov s nadmořskou výškou 1042 metrů. Okresem protéká řeka Radbuza s přítoky Černý potok a Zubřina. Vodstvo je dále zastoupeno rybníky. Největším z nich je Mazholezský rybník. Celkový počet obcí v okresu je 85 a z toho 8 má statut města. Sídlem je město Domažlice.