0

Dražba Frýdek-Místek

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Frýdek-Místek. Celkem 6 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Frýdek-Místek odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (6)

Dražba RD s pozemkem - podíl 1/2, okr. Frýdek-Místek

Zařazení: prodej domů Frýdek-Místek, Mosty u Jablunkova

Stav domu: -

Přízemní, podsklepený rodinný dům ze smíšeného zdiva. Rodinný dům je nepravidelného tvaru se sedlovou střechou. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Dražba pozemku (489 m2), okr. Frýdek - Místek

Zařazení: prodej pozemků Frýdek-Místek, Ostravice

Plocha pozemku: m2

Pozemek se nachází na severním okraji obce Staré Hamry 2. Jedná se o travnatý rovinný pozemek. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Rodinný dům v Palkovicích

Zařazení: prodej domů Frýdek-Místek, Palkovice

Stav domu: -

Jedná se o přízemní, zděný, podsklepený rodinný dům s využitým podkrovím pod sedlovou střechou krytou plechovou krytinou. Parkování je možné na vlastním pozemku. V obci je možné napojení na tyto inženýrské sítě: elektro, hloubková kanalizace, obecní...

Dražba RD s pozemky a příslušenstvím - podíl 2/4, okr. Frýdek - Místek

Zařazení: prodej domů Frýdek-Místek, Žabeň

Stav domu: -

Samostatně stojící, přízemní, podsklepený rodinný dům s obytným podkrovím. Konstrukce je zděná z pálených cihel.Bližší informace ve znaleckém posudku.

Dražba pozemků (31 626 m2) - podíl 1/6, okr. Frýdek - Místek

Zařazení: prodej pozemků Frýdek-Místek, Krásná

Plocha pozemku: m2

Oceňovaný pozemek parc. č. 1475/43 se nachází v severní zastavěné části obce Krásná. Jedná se o lesní pozemek nepravidelného tvaru. Na západní straně je ohraničený korytem místního potka a na východní straně nezpevněnou cestou. Na pozemku se nachází...

Podíl 2/16 na pozemcích orné půdy v Bašce, okr. Frýdek-Místek

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Frýdek-Místek, Baška

Plocha pozemku: m2

Dražen je id. spoluvlastnický podíl o velikosti 2/16 na pozemcích orné půdy a ostatní plochy v katastrálním území v Bašce, okres Frýdek-Místek.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Frýdek-Místek z celkového počtu 6.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Informace o okrese

Okres Frýdek-Místek se nachází v jihovýchodní části Moravskoslezského kraje. Na jihu sousedí se Zlínským krajem. Na jihovýchodě má společnou hranici se Slovenskem a na severovýchodě sdílí hranici s Polskem. Jeho rozloha je 1208 km2 a je tak druhým největším okresem v kraji. Téměr na celém území leží Moravskoslezské Beskydy. Nejvyšší horou v okrese je Lysá hora s nadmořskou výškou 1323 metrů. Na území se nachází vodní nádrže Žermanice a Šance. Okresem protékají řeky Olše a Ostavice. Frýdecko-Místecko má asi 209 tisíc obyvatel a na 1 km2 připadá 173 obyvatel. Okres se skládá ze 77 obcí (7 měst). Sídlem okresu je město Frýdek-Místek.