0

Dražba Frýdek-Místek

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Frýdek-Místek. Celkem 3 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Frýdek-Místek odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (3)

Dražba 4876/15- Rekreační chata v obci Horní Lomná, okres Frýdek-Místek

Zařazení: prodej pozemků zahrada Frýdek-Místek, Horní Lomná

Plocha zahrady: m2

Rekreační chata č.e.43Rekreační chata č.e. 43 stavba stojí na pozemku st.634 a pozemky st.634, p.č.1971/11 o celkové výměře 190 m2 v obci Horní Lomná, k.ú. Horní Lomná, okres Frýdek-Místek, která je zapsaná u KN Třinec na LV č.66 jako způsob využití...

Rodinný dům v Palkovicích

Zařazení: prodej domů Frýdek-Místek, Palkovice

Stav domu: -

Jedná se o přízemní, zděný, podsklepený rodinný dům s využitým podkrovím pod sedlovou střechou krytou plechovou krytinou. Parkování je možné na vlastním pozemku. V obci je možné napojení na tyto inženýrské sítě: elektro, hloubková kanalizace, obecní...

Dražba RD s pozemkem - podíl 1/2, okr. Frýdek-Místek

Zařazení: prodej domů Frýdek-Místek, Mosty u Jablunkova

Stav domu: -

Přízemní, podsklepený rodinný dům ze smíšeného zdiva. Rodinný dům je nepravidelného tvaru se sedlovou střechou. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Frýdek-Místek z celkového počtu 3.

Často hledané:

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Frýdek-Místek se nachází v jihovýchodní části Moravskoslezského kraje. Na jihu sousedí se Zlínským krajem. Na jihovýchodě má společnou hranici se Slovenskem a na severovýchodě sdílí hranici s Polskem. Jeho rozloha je 1208 km2 a je tak druhým největším okresem v kraji. Téměr na celém území leží Moravskoslezské Beskydy. Nejvyšší horou v okrese je Lysá hora s nadmořskou výškou 1323 metrů. Na území se nachází vodní nádrže Žermanice a Šance. Okresem protékají řeky Olše a Ostavice. Frýdecko-Místecko má asi 209 tisíc obyvatel a na 1 km2 připadá 173 obyvatel. Okres se skládá ze 77 obcí (7 měst). Sídlem okresu je město Frýdek-Místek.