0

Dražba Havlíčkův Brod

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Havlíčkův Brod. Celkem 2 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Havlíčkův Brod odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (2)

Dražba pozemku (634 m2), okr. Havlíčkův Brod

Zařazení: prodej pozemků Havlíčkův Brod, Sobíňov

Plocha pozemku: m2

Pozemek se nachází cca 580 m severozápadně od okraje zastavěné části obce Sobíňov. Jedná se o nepravidelný pozemek, mírně svažitý k jihu. Bližší informace ve znaleckém posudku.

120 EX 8464/13 podíl 1/4 pozemků v k.ú. Horní Sokolovec

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Havlíčkův Brod, Dolní Sokolovec

Plocha pozemku: m2

Jedná se o podíl 1/4 pozemků v k.ú. Horní Sokolovec, okres Havlíčkův Brod. Pozemek parc. č. 118/4 je travnatý pravidelného tvaru a je mírně svažitý k severozápadní straně. K pozemku nevede žádná příjezdová cesta. Pozemek parc. č. 299/33 je tvaru úzkého...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Havlíčkův Brod z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Havlíčkův brod se rozkládá v severní části kraje Vysočina. Na severovýchodě sousedí s Pardubickým krajem a na severozápadě sousedí se Středočeským krajem. Rozloha okresu činí 1264 km2. Počet obyvatel je 95 tisíc a hustota zalidnění je 75 obyvatel na km2. Okres se skládá ze 120 obcí, z nich 8 má statut města. Do severní části okresu zasahují Železné hory, ve zbytku převládá Českomoravská vrchovina. Nejvyšším bodem je Melechov u Trpišovic s nadmořskou výškou 709 metrů. Okresem protékají řeky Sázava, Doubravka, Chrudimka a Želivka.