0

Dražba Havlíčkův Brod

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Havlíčkův Brod. Celkem 3 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Havlíčkův Brod odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (3)

120EX31843/13 podíl 1/2 rodinného domu s pozemkem v k.ú. Rejčkov, okres Havlíčkův Brod

Zařazení: prodej domů Havlíčkův Brod, Dolní Město

Stav domu: -

Jedná se o podíl 1/2 rodinného domu s pozemkem v Rejčkově, okres Havlíčkův Brod. Budova stojí v centrální zastavěné části obce. Objekt je samostatně stojící, přízemní. Z inženýrských sítí je objekt napojen na přípojku elektřiny, na pozemku se nachází...

Dražba RD s pozemky - podíl 1/2, okr. Havlíčkův Brod

Zařazení: prodej domů Havlíčkův Brod, Štoky

Stav domu: -

Jedná se o přízemní, částečně podsklepený rodinný dům ze smíšeného zdiva bez využitého podkroví pod sedlovou střechou krytou eternitovými šablonami. Objekt je situovaný do nepravidelného tvaru, nachází se v zastavěné, okrajové části obce Štoky, místní...

120 EX 16658/11 - pozemek s příslušenstvím v obci Sobíňov, okres Havlíčkův Brod

Zařazení: prodej pozemků Havlíčkův Brod, Sobíňov

Plocha pozemku: m2

Jedná se o pozemek s příslušenstvím v obci Sobíňov, okres Havlíčkův Brod. Pozemek je travnatý rovinný pravidelného tvaru. Příslušenstvím jsou dřeviny. Přístup k pozemku je po zpevněné příjezdové cestě.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Havlíčkův Brod z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Havlíčkův brod se rozkládá v severní části kraje Vysočina. Na severovýchodě sousedí s Pardubickým krajem a na severozápadě sousedí se Středočeským krajem. Rozloha okresu činí 1264 km2. Počet obyvatel je 95 tisíc a hustota zalidnění je 75 obyvatel na km2. Okres se skládá ze 120 obcí, z nich 8 má statut města. Do severní části okresu zasahují Železné hory, ve zbytku převládá Českomoravská vrchovina. Nejvyšším bodem je Melechov u Trpišovic s nadmořskou výškou 709 metrů. Okresem protékají řeky Sázava, Doubravka, Chrudimka a Želivka.