0

Dražba Hradec Králové

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Hradec Králové. Celkem 2 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Hradec Králové odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (2)

Rodinný dům, Kobylice

Zařazení: prodej domů Hradec Králové, Kobylice

Stav domu: -

Předmětem nedobrovolné dražby nemovitých věcí je rozestavěnýrodinný dům umístěný na pozemku parc. č. st. 130 vč. pozemku parc. č. 106/19.Oceňovaná nemovitá věc zapsaná na LV č. 692 k. ú. Kobylicepředstavuje rodinný dům včetně příslušných pozemků, který...

120 EX 11812/08 - 1/10 bytové jednotky 2+1 s příslušenstvím v Hradci Králové

Zařazení: prodej bytů Hradec Králové

Stav bytu: -

Jedná se o podíl 1/10 bytové jednotky 2+1 s příslušenstvím včetněpodílu na společných částech domu a pozemcích v Hradci Králové. Bytová jednotka se nachází v č.p. 1096 v 3.NP, její plochas příslušenstvím je 53,10m2.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Hradec Králové z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Hradec Králové se nachází v jižní části Královehradeckého kraje. Na jihu sousedí s Pardubickým krajem a na jihozápadě sousedí se Středočeským krajem. Jeho rozloha je 892 km2. V roce 2010 zde žilo 163 tisíc obyvatel a hustota populace byla 186 obyvatel na km2. V okresu je celkem 104 obcí a 6 má přidělen statut města. Sídlem je město Hradec Králové. Povrch je tvořen mírně zvlněnou pahorkatinou. Územím protéká řeka Labe s přítoky Orlicí, Cidlinou a Trotinou. Mezi významné historické památky patří jádro Hradce Králové, zámek Hrádek u Nechanic a zámek Karlova Koruna.