0

Dražba Hradec Králové

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Hradec Králové. Celkem 3 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Hradec Králové odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (3)

Dražba RD s pozemky a příslušenstvím, okr. Hradec Králové

Zařazení: prodej domů Hradec Králové, Světí

Stav domu: -

Jedná se o samostatně stojící, přízemní rodinný dům. Budova je zděná s kamennou podezdívkou. Na dům plynule navazuje zděná garáž. Bližší informace ve znaleckém posudku.

120 EX 31854/11 podíl 1/2 bytu 2+kk a podíly pozemků v Hradci Králové

Zařazení: prodej bytů Hradec Králové

Stav bytu: -

Jedná se o podíl 1/2 bytu 2+kk a podíly pozemků v Hradci Králové. Budova č.p. 656 je postavena na mírně svažitém neoploceném pozemku v městské části Třebeš. Dům je řadový vnitřní netypový podsklepený s 5 NP a 1 PP. Předmětná jednotka je o velikosti 53,59...

Pozemek v obci Mokrovousy, okr. Hradec Králové, podíl id. 1/12

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Hradec Králové, Mokrovousy

Plocha pozemku: m2

Oceňovaná nemovitá věc se nalézá mimo vlastní zastavěné územíobce Mokrovousy, v místní části Janov za samostatně stojícím zemědělských areálema je přístupná ze zpevněné a dále nezpevněné cesty vedoucí za objektem číslopopisné 98.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Hradec Králové z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Hradec Králové se nachází v jižní části Královehradeckého kraje. Na jihu sousedí s Pardubickým krajem a na jihozápadě sousedí se Středočeským krajem. Jeho rozloha je 892 km2. V roce 2010 zde žilo 163 tisíc obyvatel a hustota populace byla 186 obyvatel na km2. V okresu je celkem 104 obcí a 6 má přidělen statut města. Sídlem je město Hradec Králové. Povrch je tvořen mírně zvlněnou pahorkatinou. Územím protéká řeka Labe s přítoky Orlicí, Cidlinou a Trotinou. Mezi významné historické památky patří jádro Hradce Králové, zámek Hrádek u Nechanic a zámek Karlova Koruna.