0

Dražba Hradec Králové

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Hradec Králové. Celkem 5 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Hradec Králové odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (5)

120 EX 37642/11-107 podíl 1/2 pozemků u obce Olešnice

Zařazení: prodej pozemků Hradec Králové, Olešnice

Plocha pozemku: m2

Jedná se o podíl 1/2 pozemků u obce Olešnice, okres Hradec Králové. Jde o sousedící pozemky obdélníkových tvarů nacházející se cca 1,6km severozápadně od okraje zastavěné části obce Levín. Jsou svažité k jihovýchodní straně. K pozemkům vede zpevněná...

Dražba RD s pozemky a příslušenstvím, okr. Hradec Králové

Zařazení: prodej domů Hradec Králové, Světí

Stav domu: -

Jedná se o samostatně stojící, přízemní rodinný dům. Budova je zděná s kamennou podezdívkou. Na dům plynule navazuje zděná garáž. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Dražba pozemků (2 706 m2) - podíl 1/2, okr. Hradec Králové

Zařazení: prodej pozemků Hradec Králové, Petrovice

Plocha pozemku: m2

Pozemky se nacházejí cca 2,1 km západně od okraje zastavěné části obce Petrovice. Jedná se o sousedící rovinné zemědělské pozemky obdélníkových tvarů. Bližší informace ve znaleckém posudku.

120 EX 20697/15 pozemek v k.ú. Syrovátka

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Hradec Králové, Syrovátka

Plocha pozemku: m2

Jedná se o pozemek v k.ú. Syrovátka, okres Hradec Králové. Pozemek se nachází cca 100m východně od okraje zastavěné části obce Syrovátka. Jde o zemědělský rovinný pozemek trojúhelníkového tvaru. K pozemku vede zpevněná komunikace.

120 EX 31854/11 podíl 1/2 bytu 2+kk a podíly pozemků v Hradci Králové

Zařazení: prodej bytů Hradec Králové

Stav bytu: -

Jedná se o podíl 1/2 bytu 2+kk a podíly pozemků v Hradci Králové. Budova č.p. 656 je postavena na mírně svažitém neoploceném pozemku v městské části Třebeš. Dům je řadový vnitřní netypový podsklepený s 5 NP a 1 PP. Předmětná jednotka je o velikosti 53,59...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Hradec Králové z celkového počtu 5.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Hradec Králové se nachází v jižní části Královehradeckého kraje. Na jihu sousedí s Pardubickým krajem a na jihozápadě sousedí se Středočeským krajem. Jeho rozloha je 892 km2. V roce 2010 zde žilo 163 tisíc obyvatel a hustota populace byla 186 obyvatel na km2. V okresu je celkem 104 obcí a 6 má přidělen statut města. Sídlem je město Hradec Králové. Povrch je tvořen mírně zvlněnou pahorkatinou. Územím protéká řeka Labe s přítoky Orlicí, Cidlinou a Trotinou. Mezi významné historické památky patří jádro Hradce Králové, zámek Hrádek u Nechanic a zámek Karlova Koruna.