0

Dražba Hradec Králové

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Hradec Králové. Celkem 6 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Hradec Králové odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (6)

Dražba 12890/15- Rodinný dům v Chlumci nad Cidlinou, okres Hradec Králové

Zařazení: prodej domů Hradec Králové, Chlumec nad Cidlinou

Stav domu: -

Rodinný dům č.p. 328Samostatně stojící rodinný dům č.p.328 stojící na pozemku st. 805 vč. pozemků st.805, p.č.1294/2 a příslušenství v obci Chlumec nad Cidlinou, k.ú.Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec KrálovéDům se  nachází  v ulici Nádražní...

120 EX 37642/11-107 podíl 1/2 pozemků u obce Olešnice

Zařazení: prodej pozemků Hradec Králové, Olešnice

Plocha pozemku: m2

Jedná se o podíl 1/2 pozemků u obce Olešnice, okres Hradec Králové. Jde o sousedící pozemky obdélníkových tvarů nacházející se cca 1,6km severozápadně od okraje zastavěné části obce Levín. Jsou svažité k jihovýchodní straně. K pozemkům vede zpevněná...

120EX24253/11 podíl 1/7 rodinného domu s pozemky v Suché, okres Hradec Králové

Zařazení: prodej domů Hradec Králové, Nechanice

Stav domu: -

Jedná se o podíl 1/7 rodinného domu s pozemky v Suché, okres HradecKrálové. Objekt je samostatně stojícís jedním NP a půdním prostorem – dřevěným sedlovým krovem. Obsahuje jednubytovou jednotku, půdníprostor je neobytný.

Dražba RD s pozemky a příslušenstvím, okr. Hradec Králové

Zařazení: prodej domů Hradec Králové, Světí

Stav domu: -

Jedná se o samostatně stojící, přízemní rodinný dům. Budova je zděná s kamennou podezdívkou. Na dům plynule navazuje zděná garáž. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Dražba pozemku (12 185 m2) - podíl 1/24, okr. Hradec Králové

Zařazení: prodej pozemků Hradec Králové, Třebechovice pod Orebem

Plocha pozemku: m2

Oceňované nemovité věci - pozemky p.č. 512/24 a 512/30 se nachází západně od místní části Polánky nad Dědinou a pozemek p.č. 580/106 se nachází jižně od místní části Polánky nad Dědinou. Jedná se o mírně svažité, neoplocené pozemky v honu, užívaných...

Dražba pozemků (2 706 m2) - podíl 1/2, okr. Hradec Králové

Zařazení: prodej pozemků Hradec Králové, Petrovice

Plocha pozemku: m2

Pozemky se nacházejí cca 2,1 km západně od okraje zastavěné části obce Petrovice. Jedná se o sousedící rovinné zemědělské pozemky obdélníkových tvarů. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Hradec Králové z celkového počtu 6.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Hradec Králové se nachází v jižní části Královehradeckého kraje. Na jihu sousedí s Pardubickým krajem a na jihozápadě sousedí se Středočeským krajem. Jeho rozloha je 892 km2. V roce 2010 zde žilo 163 tisíc obyvatel a hustota populace byla 186 obyvatel na km2. V okresu je celkem 104 obcí a 6 má přidělen statut města. Sídlem je město Hradec Králové. Povrch je tvořen mírně zvlněnou pahorkatinou. Územím protéká řeka Labe s přítoky Orlicí, Cidlinou a Trotinou. Mezi významné historické památky patří jádro Hradce Králové, zámek Hrádek u Nechanic a zámek Karlova Koruna.