0

Dražba Jablonec nad Nisou

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Jablonec nad Nisou. Celkem 3 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Jablonec nad Nisou odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (3)

Dražba spoluvlastnického podílu o velikosti ideální 1/8 na souboru pozemků, které se nachází v k.ú. Bratříkov (okres Jablonec nad Nisou)

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Jablonec nad Nisou, Pěnčín

Plocha pozemku: m2

Opakovaná dražba spoluvlastnického podílu o velikosti ideální 1/8 na souboru pozemků, které se nachází v k.ú. Bratříkov (okres Jablonec nad Nisou). Více informací o předmětu dražby - viz znalecký posudek.

Dražba 15136/13- Podíl 1/2 na zahradě v Jablonci nad Nisou

Zařazení: prodej pozemků zahrada Jablonec nad Nisou

Plocha zahrady: m2

Předmětem dražebního jednání je spoluvlastnický podíl o velikosti 1/2.Pozemek- zahradaPozemek  p.č.405/2 o výměře 196 m2 v obci Jablonec nad Nisou, k.ú. Jablonec nad Nisou, okres Jablonec nad Nisou. Pozemek se nachází v zástavbě RD je oplocený,...

Dražba 3803/07- Podíl na lesních pozemcích v obci Velké Hamry, okr. Jablonec n.N.

Zařazení: prodej pozemků les Jablonec nad Nisou, Velké Hamry

Plocha lesa: m2

Předmětem dražebního jednání je spoluvlastnický podíl o velikosti 1/6. Lesní pozemkyLesní pozemky se nachází v severní části obce Velké Hamry, kat. úz. Velké Hamry, na okrajiřídce zastaveného území. Pozemky jsou nepravidelného tvaru, svažité. část pozemku...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Jablonec nad Nisou z celkového počtu 3.

Často hledané:

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Jablonec nad Nisou se nachází v Libereckém kraji. Na severu hraničí s Polskou republikou. Jeho rozloha je 402 km2, a patří tak mezi nejmenší okresy v ČR. Počet obyvatel žijících na území okresu je asi 90 tisíc a hustota osídlení činí 225 osob na km2. Povrch je značně členitý. Na severu území se nachází Jizerské hory a na jihu zasahuje do území CHKO Český ráj. Nejvýše položeným místem je Černá hora s nadmořskou výškou 1084 metrů. Územím protéká řeka Jizera a Kamenice. Okres Jablonec nad Nisou je rozdělen na 34 obcí (8 měst). Sídlem okresu je město Jablonec nad Nisou.