0

Dražba Jeseník

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Jeseník. Celkem 9 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Jeseník odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (9)

Dražba RD s pozemkem - podíl 1/2, okr. Jeseník

Zařazení: prodej domů Jeseník, Vápenná

Stav domu: -

Jedná se o přízemní, částečně podsklepený rodinný dům ze smíšeného zdiva bez využitého podkroví pod sedlovou střechou krytou plechovou krytinou. Objekt je situovaný dopůdorysného tvaru obdélníka, nachází se v zastavěné, okrajové části obce Vápenná, jako...

Dražba RD s pozemkem, okr. Jeseník

Zařazení: prodej domů Jeseník, Vápenná

Stav domu: -

Přízemní rodinný dům s využitým podkrovím. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Dražba RD s pozemky - podíl 125/1000 (byt 2+1), okr. Jeseník

Zařazení: prodej bytů Jeseník

Stav bytu: -

Předmětem ocenění je nemovitost - bytový dům č.p. 765 na pozemku parc.č. 2337 s příslušenstvím a pozemkem parc.č. 2337 v katastrálním území Jeseník, obec Jeseník, okres Jeseník, zapsáno na LV č. 540. Bytový dům č.p. 765 - jedná se o zděný bytový dům...

Dražba RD s pozemky a příslušenstvím - podíl 72/112, okr. Jeseník

Zařazení: prodej domů Jeseník, Vápenná

Stav domu: -

Přízemní rodinný dům ze smíšeného zdiva s využitým podkrovím. Sedlová střecha se standardní krytinou. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Dražba RD s pozemkem - podíl 1/2, okr. Jeseník

Zařazení: prodej domů Jeseník, Žulová

Stav domu: -

Samostatně stojící, patrový rodinný dům s půdním prostorem. Budova je zděná z pálených cihel. Bližší informace ve znaleckém posudku.

120 EX 8051/12 chata ve Zlatých Horách

Zařazení: prodej rekreačních objektů Jeseník, Zlaté Hory

Stav nemovitosti: -

Jedná se o chatu ve Zlatých Horách, okres Jeseník. Chata je přízemní, nepodsklepená, bez podkroví. Vytápění chaty je uvažováno jako standardní. Pozemky jsou situovány v rovinném terénu a jsou přístupné po veřejné nezpevněné komunikaci.

Dražba RD s pozemkem - podíl 1/14, okr. Jeseník

Zařazení: prodej domů Jeseník, Vlčice

Stav domu: -

Nemovitosti jsou situovány na okraji zastavěné, střední místní části obce Vlčice - Vojtovice, v místě nejsou inženýrské sítě, pozemky nejsou oploceny, příjezd je po polní cestě do svahu, stavba je v užívání více jak 100 let, je bez údržby, neobyvatelná...

Dražba RD s pozemky a příslušenstvím, okr. Jeseník

Zařazení: prodej domů Jeseník, Vidnava

Stav domu: -

Jedná se o přízemní, částečně podsklepený, zděný rodinný dům s využitým podkrovím. Rodinný dům je nepravidelného půdorysného tvaru. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Dražba byt 2+1 Vápenná

Zařazení: prodej bytů Jeseník, Vápenná

Stav bytu: -

Předmětemdražby je bytová jednotka č. 381/4 o vel. 2+1 a podlahové ploše 66 m2, která senachází v II. nadzemním podlaží bytového domu v obci Vápenná, vmístní části Polka. Dům je zděný, částečně zateplený, má sedlovou střechukrytou eternitovými šablonami....

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Jeseník z celkového počtu 9.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Jeseník se rozprostírá v severní části Olomouckého kraje. Na jihovýchodě sousedí s Moravskoslezským krajem a na severu a západě hraničí s Polskem. Jeho rozloha je 719 km2, což je nejméně v kraji. Povrch je velmi hornatý, na jihu se nachází Hrubý Jeseník a na severozápadě jsou Rychlebské hory. Směrem na sever se snižuje nadmořská výška. Na území okresu pramení řeka Opava a protéká tudy řeka Bělá. Jesenicko se skládá z 24 obcí, z nichž 5 má statut města. Počet obyvatel je asi 41 tisíc a hustota populace činí 57 osob na km2. Jesenicko láká především svou přírodou a léčebnými lazněmi.