0

Dražba Jičín

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Jičín. Celkem 3 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Jičín odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (3)

Dražba RD s pozemky - podíl 1/4, okr. Jičín

Zařazení: prodej domů Jičín, Bříšťany

Stav domu: -

Jedná se o samostatně stojící, přízemní RD s volným půdním prostorem. Stavebně technický stav odpovídá dobré údržbě. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Dražba RD s pozemkem a příslušenstvím, okr. Jičín

Zařazení: prodej domů Jičín, Volanice

Stav domu: -

Nemovitost se nachází ve východní části zastavěné části obce na rovinatém pozemku při průjezdové komunikaci obcí směr Vysoké Veselí. Předmětem ocenění je objekt bydlení s příslušenstvím. Na vlastním pozemku se nachází objekt rodinného domu stáří více...

Dražba RD s pozemkem a příslušenstvím, okr. Jičín

Zařazení: prodej domů Jičín, Nová Paka

Stav domu: -

Oceňované nemovité věci se nachází v blízkosti od středu obce v zástavbě rodinných domů v ulici Staropacká. Jedná se o rodinný dům a kůlnu na rovinatých pozemcích. Na pozemku se nachází také plechový sklad, který je jiného vlastníka a proto není předmětem...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Jičín z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Jičín se rozprostírá na západě Královehradeckého kraje. Na severu sousedí s Libereckým krajem a na západě sousedí se Středočeským krajem. Rozloha okresu je 887 km2 a v roce 2010 zde žilo 80 tisíc obyvatel. Na 1 km2 připadá 90 obyvatel. Povrch je na jihu rovinný a na severu podhorský. Na severozápadě se nachází CHKO Český ráj. Vodstvo zde představují řeky Cidlina, Mrlina a Bystřice. Celkový počet obcí v okrese Jičín je 111 a 10 z nich má statut města.