0

Dražba Jičín

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Jičín. Celkem 4 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Jičín odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (4)

Dražba RD s pozemky - podíl 1/4, okr. Jičín

Zařazení: prodej domů Jičín, Bříšťany

Stav domu: -

Jedná se o samostatně stojící, přízemní RD s volným půdním prostorem. Stavebně technický stav odpovídá dobré údržbě. Bližší informace ve znaleckém posudku.

120EX20362/15- Rodinný dům s pozemkem a příslušenstvím v obci Butoves

Zařazení: prodej domů Jičín, Butoves

Stav domu: -

Jedná se o samostatný, přízemní rodinný dům s pozemkem apříslušenstvím v obci Butoves, okres Jičín. Budova je zděné i kamenné konstrukce.Dům je o dispozici 3+1. Vytápění domu je lokální na tuhá paliva.Z inženýrských sítí je nemovitá věc...

Dražba pozemků (936 m2) - podíl 1/22 a zemědělského pozemku (2 687 m2) - podíl 1/2, okr. Jičín

Zařazení: prodej pozemků Jičín, Mladějov

Plocha pozemku: m2

Oceňované nemovité věci se nacházejí v lokalitě Roveňská rokle v honu a jsou zemědělsky užívány. Příjezd je po nezpevněné komunikaci.Pozemky byly na místě identifikovány podle mapy z nahlížení do katastru nemovitostí, pro přesné určení v terénu je nutné...

Dražba RD s pozemkem a příslušenstvím, okr. Jičín

Zařazení: prodej domů Jičín, Cerekvice nad Bystřicí

Stav domu: -

Jedná se o samostatně stojící, přízemní rodinný dům s volným půdním prostorem. Budova je zděná, z pálených cihel a kamene. Fasáda není zateplená. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Jičín z celkového počtu 4.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Informace o okrese

Okres Jičín se rozprostírá na západě Královehradeckého kraje. Na severu sousedí s Libereckým krajem a na západě sousedí se Středočeským krajem. Rozloha okresu je 887 km2 a v roce 2010 zde žilo 80 tisíc obyvatel. Na 1 km2 připadá 90 obyvatel. Povrch je na jihu rovinný a na severu podhorský. Na severozápadě se nachází CHKO Český ráj. Vodstvo zde představují řeky Cidlina, Mrlina a Bystřice. Celkový počet obcí v okrese Jičín je 111 a 10 z nich má statut města.