0

Dražba Jindřichův Hradec

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Jindřichův Hradec. Celkem 2 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Jindřichův Hradec odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (2)

120 EX 46614/10-486 - pozemky v obci Velký Jeníkov, okres Jindřichův Hradec

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Jindřichův Hradec, Studená

Plocha pozemku: m2

Jedná se o pozemky v obci Velký Jeníkov, okres Jindřichův Hradec. Pozemek parc. č. 140/1 je na severní,západní a jižní straně ohraničený ornou půdou a na východní straně lesním porostem.

120EX 20831/13 - Podíl 1/2 zemědělské usedlosti s pozemky v obci Příbraz, okres Jindřichův Hradec.

Zařazení: prodej domů Jindřichův Hradec, Příbraz

Stav domu: -

Jedná se o podíl 1/2 zemědělské usedlosti s pozemky v obci Příbraz, okres Jindřichův Hradec. Usedlost se skládá z rodinného domu a hospodářských budov. Rodinný dům je samostatně stojící, přízemní a nepodsklepený. V přízemí se nachází bytová jednotka,...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Jindřichův Hradec z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Jindřichův Hradec se nachází na východě Jihočeského kraje. Na jihu sousedí s Rakouskem a na východě sousedí s Jihomoravským krajem. Je to největší okres v Jihočeském kraji s rozlohou 1944 km2. Okresem protéhá řeka Lužnice a na území se také nachází velké množstvý rybníků, které zabírájí 6% plochy okresu. Největším z nich je Rožmberk s rozlohou 720 ha. Na jihozápadě okresu se nachází CHKO Třeboňsko. Počet obyvatel v okrese je 93 tisíc a hustota zalidnění je 48 obyvatel na km2. V okrese je 106 obcí (13 měst, 1 městys). K zajímavým historickým památkám v okrese patří jádra měst Jindřichův Hradec a Třeboň.