0

Dražba Jindřichův Hradec

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Jindřichův Hradec. Celkem 6 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Jindřichův Hradec odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (6)

Dražba RD s pozemky a příslušenstvím - podíl 1/2, okr. Jindřichův Hradec

Zařazení: prodej domů Jindřichův Hradec, Stráž nad Nežárkou

Stav domu: -

Oceňované nemovité věci se nachází v blízkosti středu Dolní Lhoty, v zástavbě rodinných domů. Jedná se o rodinný dům a vedlejší stavby na rovinatém, oploceném pozemku. Příjezd je po asfaltové komunikaci. Pozemek p.č.399 je zemědělsky užívaný a se nachází...

120 EX 6957/13 podíl 1/10 rodinného domu v Jindřichově Hradci

Zařazení: prodej domů Jindřichův Hradec

Stav domu: -

Jedná se o podíl 1/10 rodinného domu v Jindřichově Hradci. Dům je řadový, krajní, přízemní, podsklepený s půdou Na pozemku parc. č. 964 se nachází stavba rodinného domu č.p. 112. Pozemek je oplocen, rovinatý, udržovaný. Nemovitá věc je přístupná z místní...

Dražba pozemku (1 042 m2), okr. Jindřichův Hradec

Zařazení: prodej pozemků Jindřichův Hradec, Horní Pěna

Plocha pozemku: m2

Oceňovaný pozemek je situovaný uvnitř zástavby obce Horní Pěna. Je prakticky trojúhelníkovitého půdorysu. Svojí hranicí přímo sousedí s místní asfaltovou komunikací ze které je přímo přípustný a v níž jsou uloženy všechny základní inženýrské sítě a zemní...

120 EX 5045/08-231 pozemek v Jindřichově Hradci

Zařazení: prodej pozemků les Jindřichův Hradec

Plocha lesa: m2

Jedná se o pozemek v Jindřichově Hradci. Nachází se cca 1km jihozápadně od okraje zastavěné části města Jindřichův Hradec. Jedná se o lesní a rovinný pozemek obdélníkového tvaru. K pozemku vede nezpevněná cesta nacházející se na pozemcích cizích vlastníků.

120 EX 100454/13 rodinný dům v Kunžaku

Zařazení: prodej domů Jindřichův Hradec, Kunžak

Stav domu: -

Jedná se o rodinný dům v Kunžaku, okres Jindřichův Hradec. Objekt je řadový, vnitřní, přízemní, nepodsklepený s volným půdním prostorem. K domu patří oplocená zahrada. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci.

Dražba pozemku (990 m2), okr. Jindřichův Hradec

Zařazení: prodej pozemků Jindřichův Hradec, Kostelní Radouň

Plocha pozemku: m2

Pozemek se nachází v severní zastavěné části obce Kostelní Radouň. Jedná se o travnatý pozemek lichoběžníkovtého tvaru. Pozemek je rovinný. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Jindřichův Hradec z celkového počtu 6.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Jindřichův Hradec se nachází na východě Jihočeského kraje. Na jihu sousedí s Rakouskem a na východě sousedí s Jihomoravským krajem. Je to největší okres v Jihočeském kraji s rozlohou 1944 km2. Okresem protéhá řeka Lužnice a na území se také nachází velké množstvý rybníků, které zabírájí 6% plochy okresu. Největším z nich je Rožmberk s rozlohou 720 ha. Na jihozápadě okresu se nachází CHKO Třeboňsko. Počet obyvatel v okrese je 93 tisíc a hustota zalidnění je 48 obyvatel na km2. V okrese je 106 obcí (13 měst, 1 městys). K zajímavým historickým památkám v okrese patří jádra měst Jindřichův Hradec a Třeboň.