0

Dražba Karlovy Vary

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Karlovy Vary. Celkem 3 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Karlovy Vary odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (3)

Dražba rekreační chaty s pozemkem - podíl 1/2, okr. Karlovy Vary

Zařazení: prodej rekreačních objektů Karlovy Vary, Stráž nad Ohří

Stav nemovitosti: -

Samostatně stojící, přízemní rekreační chata. Budova je založena na základových pasech. Konstrukce budovy je dřevěná a stav je odpovídající dobré údržbě. Bližší informace ve znaleckém posudku.

120 EX 37694/10 rodinný dům s pozemky v Bečově nad Teplou

Zařazení: prodej domů Karlovy Vary, Bečov nad Teplou

Stav domu: -

Jedná se o rodinný dům s pozemky v Bečově nad Teplou, okres Karlovy Vary. Objekt je řadový, krajní, patrový s podkrovím. Pozemek parc. č. St. 357 tvoří s pozemkem parc. č. 118 jeden funkční celek. Pozemky jsou rovinatého charakteru, částečně oploceny....

Dražba RD s pozemky a příslušenstvím - podíl 1/2, okr. Karlovy Vary

Zařazení: prodej domů Karlovy Vary, Valeč

Stav domu: -

Jedná se o řadový, vnitřní, patrový, rodinný dům s podkrovím. Budova je zděná a stavebně technický stav odpovídá průměrné údržbě. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Karlovy Vary z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle okresu

Informace o okrese

Okres Karlovy Vary se nachází ve východní části Karlovarského kraje. Na jihu sousedí s Plzeňským krajem, na východě sousedí s Ústeckým krajem a na severu hraničí se Spolkovou republikou Německo. Rozloha okresu Karlovy Vary činí 1515 km2. Počet obyvatel je 123 tisíc a hustota populace je 82 obyvatel na km2. V severní části okresu jsou Krušné hory s nejvyšším bodem okresu Klínovec (1244 m n.m.). Na západě zasahuje na území Slavkovský les a na východě se nachází Doupovské hory. Územím protéká řeka Ohře s přítoky Teplá, Rolava a na jihu protéká řeka Střela. Okres se skládá z 54 obcí a z toho 12 má statut Města. Sídlem je město Karlovy Vary. K významným přírodním zdrojům okresu patří termální prameny v Karlových Varech a radioaktivní vody v Jáchymově.