0

Dražba Karlovy Vary

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Karlovy Vary. Celkem 4 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Karlovy Vary odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (4)

Dražba pozemku s příslušenstvím (419 m2) - podíl 1/4, okr. Karlovy Vary

Zařazení: prodej pozemků Karlovy Vary, Merklín

Plocha pozemku: m2

Oceňovaný pozemek je situován v severovýchodní okrajové části obce Merklin. Pozemek je situován v zastavěném území města, v blízkosti spodní stanice lyžařských vleků, v původní zahrádkářské lokalitě, v okolní zástavbě rekreačních chat. Pozemek je přístupný...

120 EX 33065/11 podíl 1/16 rodinného domu s pozemky v Jáchymově

Zařazení: prodej pozemků zahrada Karlovy Vary, Jáchymov

Plocha zahrady: m2

Jedná se o podíl 1/16 rodinného domu s pozemky v Jáchymově, okres Karlovy Vary. Objekt je řadový, krajní, patrový. K domu patří zahrada. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci.

Dražba RD s pozemky a příslušenstvím, okr. Karlovy Vary

Zařazení: prodej domů Karlovy Vary, Vrbice

Stav domu: -

Oceňované nemovité věci se nachází v u silnice, která prochází obcí, v blízkosti středu obce, v zástavbě rodinných domů. Jedná se o rodinný dům a garáž na mírně svažitém, neoploceném pozemku. Příjezd je po asfaltové komunikaci.Při prohlídce nebyly nemovité...

Dražba rekreační chaty s pozemky - podíl 1/6, okr. Karlovy Vary

Zařazení: prodej rekreačních objektů Karlovy Vary, Pšov

Stav nemovitosti: -

Dražba rekreační chaty, samostatně stojící, přízemní s obyvatelným podkrovím. Chata je podsklepena a stavebně-technický stav je odpovídající dobré údržbě. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Karlovy Vary z celkového počtu 4.

Často hledané:

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Karlovy Vary se nachází ve východní části Karlovarského kraje. Na jihu sousedí s Plzeňským krajem, na východě sousedí s Ústeckým krajem a na severu hraničí se Spolkovou republikou Německo. Rozloha okresu Karlovy Vary činí 1515 km2. Počet obyvatel je 123 tisíc a hustota populace je 82 obyvatel na km2. V severní části okresu jsou Krušné hory s nejvyšším bodem okresu Klínovec (1244 m n.m.). Na západě zasahuje na území Slavkovský les a na východě se nachází Doupovské hory. Územím protéká řeka Ohře s přítoky Teplá, Rolava a na jihu protéká řeka Střela. Okres se skládá z 54 obcí a z toho 12 má statut Města. Sídlem je město Karlovy Vary. K významným přírodním zdrojům okresu patří termální prameny v Karlových Varech a radioaktivní vody v Jáchymově.