0

Dražba Kolín

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Kolín. Celkem 3 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Kolín odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (3)

Dražba zemědělských pozemků (26 950 m2) - podíl 2/8, okr. Kolín

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Kolín, Pečky

Plocha pozemku: m2

Jedná se o ocenění ideálního spoluvlastnického podílu ve výši 2/8 k nemovitosti - pozemkům p.č. 832/38 - orná půda, p.č. 832/41 - orná půda, p.č. 832/43 - orná půda, p.č.832/48 - orná půda a p.č. 2327/25 - orná půda, vše v k.ú. Pečky, obec Pečky, okres...

Dražba RD 1+1 s pozemkem - podíl 1/4, okr. Kolín

Zařazení: prodej domů Kolín, Vrbčany

Stav domu: -

Oceňované nemovitosti se nacházejí v obci Vrbčany. Vrbčany jsou malá obec ležící mezi Českým Brodem a Kolínem. V obci je jen minimální občanská vybavenost, základní vybavenost je v Plaňanech, vzdálených cca 3 km po místní komunikaci. Úplná občanská vybavenost...

Dražba pozemku - zahrada (176 m2), okr. Kolín

Zařazení: prodej pozemků Kolín, Břežany I

Plocha pozemku: m2

Pozemek se nachází na jihovýchodním okraji zastavěné části obce Chocenice. Jedná se o travnatý a rovinný pozemek obdélníkového tvaru. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Kolín z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Kolín je ve východní části Středočeského kraje. Reliéf pozvolna stoupá od východu k západu a od severu k jihu. Okres zaujímá 8. místo se svou rozlohou 744 km2. S počtem obyvatel 95 tisíc a hustotou osídlení 128 obyvatel na km2 patří k průměrným okresům kraje. Okres Kolín má 89 obcí, z toho 6 obcí má přidelen statut města a 3 obce jsou městysem.