0

Dražba

Vyberte si z naší nabídky Dražba

Aktuální nabídky (8)

Dražba RD s pozemkem - podíl 1/7, okr. Kolín

Zařazení: prodej domů Vrbčany

Stav domu: -

Zdivo z pálených cihel, stropy trámové, krov je dřevěný a vázaný. Bleskosvod není proveden, plyn není zaveden. Technický stav budovy je silně zhoršený. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Dražba RD s pozemkem - podíl 2/3, okr. Kolín

Zařazení: prodej domů Nová Ves I

Stav domu: -

Dražba samostatně stojícího, přízemního, nepodsklepeného rodinného domu s volným půdním prostorem. Konstrukce je zděná a stavebně-technický stav je odpovídající špatné údržbě. Bližší informace ve znaleckém posudku.

120 EX 51322/12 podíl 1/4 chaty v Přehvozdí

Zařazení: prodej rekreačních objektů Přehvozdí

Stav nemovitosti: -

Jedná se o podíl 1/4 chaty v Přehvozdí,okres Kolín. Chata je samostatně stojící, přízemní, dřevěná. Elektřina jedostupná na hranici pozemku. K chatě patří oplocená zahrada. Přístup k nemovitévěci je po místní zpevněné komunikaci.

120 EX 37642/11-114 podíl 1/2 pozemku u obce Hradišťko II

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Žiželice

Plocha pozemku: m2

Jedná se o podíl 1/2 pozemku u obce Hradišťko II, okres Kolín. Jde o zemědělské rovinné pozemky nepravidelných tvarů nacházející se cca 200m jihovýchodně od okraje zastavěné části obce Hradišťko II. K pozemkům nevede žádná příjezdová cesta.

120 EX 37642/11-113 podíl 1/2 pozemku u obce Hradišťko II

Zařazení: prodej pozemků Žiželice

Plocha pozemku: m2

Jedná se o podíl 1/2 pozemku u obce Hradišťko II, okres Kolín. Jde o úzký rovinný pruh zemědělského pozemku nacházející se cca 200m jihovýchodně od okraje zastavěné části obce Hradišťko II. Má nepravidelný tvar. K pozemku nevede žádná příjezdová cesta.

120 EX 37642/11-110 podíl 1/2 pozemků v k.ú. Radovesnice II

Zařazení: prodej pozemků les Radovesnice II

Plocha lesa: m2

Jedná se o podíl 1/2 pozemků v k.ú. Radovesnice II, okres Kolín. Jde o sousedící pozemky obdélníkových tvarů nacházející se cca 800m severovýchodně od okraje zastavěné části obce Radovesnice II. Jsou mírně svažité k západní straně. K pozemkům nevede...

120EX11376/08 pozemek v obci Cerhenice, okres Kolín

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Cerhenice

Plocha pozemku: m2

Jedná se o pozemek v obci Cerhenice, okres Kolín. Pozemek je situovánuprostřed severní zastavěné částiobce. Má tvar pravidelného obdélníku a je částečně zastavěn stavbourodinného domu. Přípojky IS jsou nahranici pozemku.

průmyslový objekt v obci Kolín

Zařazení: prodej komerčních nemovitosti Kolín

Stav nemovitosti: -

Předmětem ocenění je objekt výrobní budovy s administrativníčástí a se sociálním zázemím, číslo popisné 167. Stavba je bez podzemníhopodlaží, s jedním nadzemním podlažím pod vyspádovanou střechou, v čelní částije objekt dvoupodlažní pod nízkou sedlovou...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba z celkového počtu 8.

Často hledané: