0

Dražba Kroměříž

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Kroměříž. Celkem 1 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Kroměříž odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (1)

Dražba 6514/14-Podíl 1/2 na pozemcích v obci Zdounky, okres Kroměříž

Zařazení: prodej pozemků zahrada Kroměříž, Zdounky

Plocha zahrady: m2

Předmětem dražebního jednání je spoluvlastnický podíl o velikosti 1.Pozemky v obci Zdounky-pozemek parc. č. 306/1 o výměře 1 145 m2 – zahrada mimo zástavbu- pozemek parc. č.618 o výměře 181 m2 – ostatní plocha, pro výstavbu

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Kroměříž z celkového počtu 1.

Často hledané:

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Kroměříž leží v západní části Zlínského kraje. Na severozápadě sousedí s Olomouckým krajem a na jihozápadě s Jihomoravským krajem. Rozlohou 796 km2 je nejmenším okresem kraje. V roce 2010 byl počet obyvatel 108 tisíc a hustota zalidnění činila 136 obyvatel na km2. Okres se dělí na 79 obcí (7 měst). Sídlem je město Kroměříž. Povrch je převážně rovinný, místy přechází v pahorkatinu. Na severu okresu zasahují na území Hostýnské vrchy a na jihu Chřiby. Územím protéká řeka Morava. V Kroměřížsku se náchází významné historické památky jako Arcibiskupský zámek a Podzámecká zahrada v Kroměříži. K často navštěvovaným místům patří skanzen lidové architektury v Rymicích, poutní kostel na vrcholu Svatého Hostýna a zřícenina hradu Cimburk.