0

Dražba Kroměříž

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Kroměříž. Celkem 1 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Kroměříž odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (1)

Dražba řadové garáže s pozemkem, okr. Kroměříž

Zařazení: prodej ch nemovitostí Kroměříž, Holešov

Stav nemovitosti: -

Jedná se o řadovou, vnitřní řadovou garáž. Konstrukce je zděná a její stavebně-technický stav je odpovídající běžné údržbě. Fasáda není zateplená. Na střeše jsou žlaby se svobody. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Kroměříž z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Kroměříž leží v západní části Zlínského kraje. Na severozápadě sousedí s Olomouckým krajem a na jihozápadě s Jihomoravským krajem. Rozlohou 796 km2 je nejmenším okresem kraje. V roce 2010 byl počet obyvatel 108 tisíc a hustota zalidnění činila 136 obyvatel na km2. Okres se dělí na 79 obcí (7 měst). Sídlem je město Kroměříž. Povrch je převážně rovinný, místy přechází v pahorkatinu. Na severu okresu zasahují na území Hostýnské vrchy a na jihu Chřiby. Územím protéká řeka Morava. V Kroměřížsku se náchází významné historické památky jako Arcibiskupský zámek a Podzámecká zahrada v Kroměříži. K často navštěvovaným místům patří skanzen lidové architektury v Rymicích, poutní kostel na vrcholu Svatého Hostýna a zřícenina hradu Cimburk.