0

Dražba Kroměříž

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Kroměříž. Celkem 2 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Kroměříž odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (2)

pozemky v obci Kroměříž - spoluvlastnický podíl id. 1/2

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Kroměříž

Plocha pozemku: m2

viz znalecký posudek

Dražba bytu 3+1 v obci Kroměříž

Zařazení: prodej bytů Kroměříž

Stav bytu: -

Jedná se o dražbu jednotky č.2502/6 v budově č.p. 2501, č.p. 2502, č.p. 2503, příslušející k části obce Kroměříž, na pozemku p.č. St. 2703, včetně spoluvlastnického podílu ke společným částem uvedeného domu a pozemku v rozsahu 785/14123, vše zapsané...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Kroměříž z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Kroměříž leží v západní části Zlínského kraje. Na severozápadě sousedí s Olomouckým krajem a na jihozápadě s Jihomoravským krajem. Rozlohou 796 km2 je nejmenším okresem kraje. V roce 2010 byl počet obyvatel 108 tisíc a hustota zalidnění činila 136 obyvatel na km2. Okres se dělí na 79 obcí (7 měst). Sídlem je město Kroměříž. Povrch je převážně rovinný, místy přechází v pahorkatinu. Na severu okresu zasahují na území Hostýnské vrchy a na jihu Chřiby. Územím protéká řeka Morava. V Kroměřížsku se náchází významné historické památky jako Arcibiskupský zámek a Podzámecká zahrada v Kroměříži. K často navštěvovaným místům patří skanzen lidové architektury v Rymicích, poutní kostel na vrcholu Svatého Hostýna a zřícenina hradu Cimburk.