0

Dražba Liberec

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Liberec. Celkem 3 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Liberec odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (3)

Dražba pozemků (11 329 m2), okr. Liberec

Zařazení: prodej pozemků Liberec

Plocha pozemku: m2

Předmětem dražbyje ucelený soubor pozemků o výměře 11.329 m2, který se nachází na okrajizastavěného území města Liberec sousedící se zahrádkářskou kolonií. Území,které je dobře přístupné ze tří stran leží na klidném a slunném místě,v současné době vhodném...

Dražba 17911/14- Stavební pozemky v Liberci

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Liberec

Plocha pozemku: m2

Pozemky p.č. 88/1 a p.č. 90 v Liberci. Pozemky jsou dlouhodobě neužívané , porost s náletových dřevin - křovin. Pozemky jsou rovinné, vhodné k parcelaci pro zástavbu rodinnými domy. Celková výměra  15 474 m2.

120 EX 18219/16 rodinný dům v obci Bílý Potok

Zařazení: prodej domů Liberec, Bílý Potok

Stav domu: -

Jedná se o rodinný dům v obci Bílý Potok, okres Liberec. Objekt je samostatně stojící, částečně patrový, podsklepený s volným půdním prostorem. Budova je tvaru „L“. Na stavební pozemek parc. č. 458 navazuje pozemek parc. č. 142/1 a společně tvoří jeden...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Liberec z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres liberec se nachází v Libereckém kraji. Na jihu sousedí se Středočeským krajem a na severu hraničí se Spolkovou republikou Německo a s Polskem. Jeho rozloha je 989 km2. V roce 2010 byl počet obyvatel 170 tisíc a hustota populace činila 172 osob na km2. Povrch je značně členitý. Na území okresu se nachází Lužické a Jizerské hory. Nejvýše položeným místem je hora Smrk s nadmořskou výškou 1124 metrů. Okresem protékají řeky Jizera, Smědá a Nisa. Okres obsahuje 59 obcí, z toho má 11 statut města. Sídlem je město Liberec.