0

Dražba Mělník

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Mělník. Celkem 5 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Mělník odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (5)

Dražba RD (153 m2) s pozemky a příslušenstvím - podíl 1/4, okr. Mělník

Zařazení: prodej domů Mělník, Nová Ves

Stav domu: -

Stavba "Vila Gertruda" je samostatně stojící rodinný dům.- Stavba je podsklepená a navazuje na ni přízemní stavba. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Dražba spoluvlastnického podílu na pozemku

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Mělník, Nosálov

Plocha pozemku: m2

Předmětem této dražby je spoluvlastnický podíl o velikosti ideální 1/4 na pozemku parcelní číslo 133/32 v k. ú. Libovice. 

Dražba spoluvlastnického podílu na pozemku

Zařazení: prodej pozemků Mělník, Lobeč

Plocha pozemku: m2

Předmětem dražby je spoluvlastnický podíl o velikosti ideální 1/2 na pozemku parcelní číslo 208/2 v k. ú. Lobeč u Mělníka.

Dražba 10935/16- Garáž v obci Neratovice, okres Mělník

Zařazení: prodej ch nemovitostí Mělník, Neratovice

Stav nemovitosti: -

GarážŘadová garáž na stavebním pozemku č. 2020 (18 m2) v okrajové části města Neratovice, okres Mělník. Jedná se o řadovou střední garáž, nosné konstrukce jsou zděné, krov příhradový s mírným sklonem krytý vlnitými eternitovými šablonami,podlahy...

120 EX 47/10 - podíl 9/160 rodinného domu s pozemkem a příslušenstvím v obci Byšice, okres Mělník

Zařazení: prodej domů Mělník, Byšice

Stav domu: -

Jedná se o podíl 9/160 rodinného domu s pozemkem a příslušenstvím v obci Byšice, okres Mělník. Dům jezděný a kamenný, přízemní s volným půdním prostorem. Příslušenstvím nemovité věci je oplocení a stodola.Pozemek je přístupný přes pozemek parc. č. 66/1...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Mělník z celkového počtu 5.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Mělník se nachází na severním okraji Středočeského kraje okolo soutoku řek Vltavy a Labe. Území je převážne rovinaté, převládají nížiny. Sever okresu je položený výše. Velikostí je okres na 10. místě ve Středočeském kraji s rozlohou 701 km2. Hustota zalidnění je jedna z největších v kraji se 145 obyvateli na km2 a celkový počet obyvatel byl v roce 2009 kolem 101 000. Do okresu náleží 69 obcí, z toho má 7 obcí status města a 1 obec je městys. Sídlem okresu je město Mělník.