0

Dražba Mělník

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Mělník. Celkem 2 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Mělník odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (2)

Dražba RD s pozemkem, okr. Mělník

Zařazení: prodej domů Mělník, Řepín

Stav domu: -

Jedná se o samostatně stojící přízemní rodinný dům č.p. 150 v ulici Mělnická,Řepín. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech. Konstrukcebudovy je zděná a její stavebně - technický stav je zanedbaný bez pravidelnéúdržby. Budova je bez zateplení....

Dražba RD s pozemky a příslušenstvím, okr. Mělník

Zařazení: prodej domů Mělník, Kralupy nad Vltavou

Stav domu: -

Jedná se o samostatně stojící, přízemní rodinný dům s volným půdním prostorem. Konstrukce je zděná. Fasáda domu je zateplená. Dům je nepodsklepený. Okna domu jsou plastová. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Mělník z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Mělník se nachází na severním okraji Středočeského kraje okolo soutoku řek Vltavy a Labe. Území je převážne rovinaté, převládají nížiny. Sever okresu je položený výše. Velikostí je okres na 10. místě ve Středočeském kraji s rozlohou 701 km2. Hustota zalidnění je jedna z největších v kraji se 145 obyvateli na km2 a celkový počet obyvatel byl v roce 2009 kolem 101 000. Do okresu náleží 69 obcí, z toho má 7 obcí status města a 1 obec je městys. Sídlem okresu je město Mělník.