0

Dražba Mělník

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Mělník. Celkem 3 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Mělník odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (3)

Dražba pozemku - zahrada (623 m2) - podíl 1/2, okr. Mělník

Zařazení: prodej pozemků Mělník

Plocha pozemku: m2

Obec Dřínov se nachází cca 7 kmseverovýchodně od města Kralupy nad Vltavou a cca 9 kmzápadně odměsta Neratovice. Do obce vedou silnice III. třídy. Ve vzdálenosti 4 km lzenajet na dálnici D8 na exitu 9. Oceňovaný pozemek se nachází cca150 m jihozápadně...

Dražba pozemků (5 814 m2) - podíl 1/6, okr. Mělník

Zařazení: prodej pozemků Mělník, Kozomín

Plocha pozemku: m2

Oceňované nemovité věci se nachází na jižním okraji obce u železniční tratě. Jedná se o neoplocené pozemky v honu, užívané jako louka.

Dražba 8868/16- Rodinný dům č.p. 114 v obci Kralupy nad Vltavou, okres Mělník

Zařazení: prodej domů Mělník, Kralupy nad Vltavou

Stav domu: -

Rodinný dům č.p. 114Rodinný dům  č.p.114 stojící na pozemku st.124 vč. pozemků st.124, p.č.134/23  a příslušenství v obci Kralupy nad Vltavou, k.ú. Lobeček, okres Mělník. Dům se nachází v ulici Tylova nedaleko centra města. RD má jedno nadzemní...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Mělník z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Mělník se nachází na severním okraji Středočeského kraje okolo soutoku řek Vltavy a Labe. Území je převážne rovinaté, převládají nížiny. Sever okresu je položený výše. Velikostí je okres na 10. místě ve Středočeském kraji s rozlohou 701 km2. Hustota zalidnění je jedna z největších v kraji se 145 obyvateli na km2 a celkový počet obyvatel byl v roce 2009 kolem 101 000. Do okresu náleží 69 obcí, z toho má 7 obcí status města a 1 obec je městys. Sídlem okresu je město Mělník.