0

Dražba Nový Jičín

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Nový Jičín. Celkem 3 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Nový Jičín odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (3)

Dražba nebytového prostoru - prodejna se skladem, okr. Nový Jičín

Zařazení: prodej komerčních nemovitosti Nový Jičín, Kopřivnice

Stav nemovitosti: -

Jednotka č. 1157/27 se nachází v budově č.p. 1155 v 1. NP. Způsob využití jednotky je jiný nebytový prostor. Jednotka sestává z prodejny, skladu, kanceláře, sociálního zařízení a šatny. V jednotce má provozovnu cestovní kancelář. Jednotka je v dobrém...

120 EX 43502/13 podíl 1/2 rodinného domu v Novém Jičíně

Zařazení: prodej domů Nový Jičín

Stav domu: -

Jedná se o ideální spoluvlastnický podíl 1/2 rodinného domuv Novém Jičíně. Rodinný dům je samostatně stojící, přízemní  a je podsklepený. Zastavěná plocha domu jecca 150 m2. Konstrukce budovy je zděná a střecha je sedlová s krytinouz betonových...

Dražba garáže s pozemky a příslušenstvím, okr. Nový Jičín

Zařazení: prodej ch nemovitostí Nový Jičín, Kopřivnice

Stav nemovitosti: -

Dražba garáže na pozemku parc. č. 1534. Jedná se o samostatně stojící, přízemní stavbu. Zastavěná plocha garáže je 45 m2. Budova je zděná. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Nový Jičín z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Nový Jičín se rozprostírá v jižní části Moravskoslezského kraje. Na jihu sousedí se Zlínským krajem a na jihozápadě s Olomouským krajem. Zaujímá rozlohu 882 km2. Počet obyvatel činí asi 154 tisíc a na 1 km2 tak připadá 174 obyvatel. Okres se člení do 54 obcí (9 měst). Velká část území má pahorkatinný ráz. Okresem protékají řeky Odra a Lubina.