0

Dražba Nový Jičín

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Nový Jičín. Celkem 4 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Nový Jičín odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (4)

Dražba RD s pozemky a příslušenstvím, okr. Nový Jičín

Zařazení: prodej domů Nový Jičín, Studénka

Stav domu: -

Samostatně stojící RD, částečně patrový se zahradou. Dům je v rekonstrukci v zanedbaném stavu. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Dražba 12483/12- Podíl 1/10 na pozemcích v obci Suchdol nad Odrou, okr. Nový Jičín

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Nový Jičín, Suchdol nad Odrou

Plocha pozemku: m2

Předmětem dražebního jednání  je spoluvlastnický podíl o velikosti  1/10.Zastavitelné pozemkyPozemky p.č. 1907/21, část pozemku p.č. 1907/22 a část pozemku p.č. 2583 o celkové výměře 10.528 m2  jsou dle sdělení zástupce obce územním plánem...

Dražba zemědělského pozemku (3848 m2), okr. Nový Jičín

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Nový Jičín, Veřovice

Plocha pozemku: m2

Pozemek se nachází severně od okraje zastavěné části obce Veřovice. Pozemek je lichoběžníkového tvaru. Je mírně svažitý k severní straně. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Dražba RD s pozemky a příslušenstvím, okr. Nový Jičín

Zařazení: prodej domů Nový Jičín

Stav domu: -

Jedná se o přízemní, samostatný, podsklepený rodinný dům. Konstrukce je zděná z nepálených cihel. Střecha je sedlová s krytinou z pálených tašek. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Nový Jičín z celkového počtu 4.

Často hledané:

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Nový Jičín se rozprostírá v jižní části Moravskoslezského kraje. Na jihu sousedí se Zlínským krajem a na jihozápadě s Olomouským krajem. Zaujímá rozlohu 882 km2. Počet obyvatel činí asi 154 tisíc a na 1 km2 tak připadá 174 obyvatel. Okres se člení do 54 obcí (9 měst). Velká část území má pahorkatinný ráz. Okresem protékají řeky Odra a Lubina.