0

Dražba Nymburk

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Nymburk. Celkem 4 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Nymburk odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (4)

120 EX 47658/10 bytová jednotka 2+1 v obci Milovice - Boží Dar

Zařazení: prodej bytů Nymburk, Milovice

Stav bytu: -

Jedná se obytovou  jednotku  2+1 v obci Milovice - Boží Dar.Samostatně stojící bytový dům je panelové konstrukce se 4 vchody. Budova má 4nadzemní podlaží, kde se nacházejí jednotky a 1 podzemní podlaží, ve kterémjsou sklepy a společné...

Lesní pozemky (6055m2) v obci Hradišťko, okr.Nymburk

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Nymburk, Hradištko

Plocha pozemku: m2

Pozemky se nachází u cesty .Pozemky jsou v územním plánu určeny pro stavbu bydlení - rodinné domy. Oceňované nemovité věci, se nachází u silnice v části Dolní Kersko. Jedná se o lesy, jejichž popis je uveden níže v posudku. Příjezd je po zpevněné komunikaci....

120 EX 11449/13 podíl 2/8 pozemků v k.ú. Kněžičky

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Nymburk, Kněžičky

Plocha pozemku: m2

Jedná se o podíl 2/8 pozemků v k.ú. Kněžičky, okres Nymburk. Pozemek se nachází cca 700 m východně od okraje zastavěné části obce Kněžičky. Jde o rovinný zemědělský pozemek nepravidelného tvaru. K pozemku nevede žádná příjezdová cesta.

Dražba DR s pozemky, Hradoštko, okr. Nymburk

Zařazení: prodej domů Nymburk, Hradištko

Stav domu: -

Dražba RD s pozemky se nachází v rozptýlené zástavbě rodinných domů a rekreačních chat v borovém lesíku. Jedná se o rodinný dům, který se opravuje, plechou garáž a rozestavěnou dřevostavbu na oploceném, rovinatém pozemku. Příjezd je po nezpevněné komunikaci.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Nymburk z celkového počtu 4.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Nymburk se nachází ve východní části Středočeského kraje a hraničí s Královehradeckým krajem. Povrch je převážně rovinný, převládají nížiny. V oblasti převládá zemědělská výroba, téměř 70% okresu tvoří zemědělská půda. Rozloha okresu je 850 km2. Celkový počet obyvatel byl v roce 2009 okolo 93 tisíc a hustota populace je asi 110 obyvatel na km2. Do okresu Nymburk náleží 87 obcí (7 měst, 3 městysy). K turisticky zajímávým lokacím patří lázeňské město Poděbrady.