0

Dražba Opava

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Opava. Celkem 6 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Opava odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (6)

Dražba RD s pozemkem - podíl 9/40. okr. Opava

Zařazení: prodej domů Opava, Třebom

Stav domu: -

Přízemní, částečně podsklepený rodinný dům ze smíšeného zdiva. Rodinný dům je napojen na elektro, hloubkovou kanalizaci a vlastní studnu. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Dražba RD s pozemky - podíl 1/7, okr. Opava

Zařazení: prodej domů Opava, Vítkov

Stav domu: -

Rodinný dům se nachází v okrajové části města Vítkov v části Klokočov. Dle sdělení obsahuje budova 2 byty se samostatnými vchody. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Dražba RD s pozemkem a příslušenstvím - podíl 1/2, okr. Opava

Zařazení: prodej domů Opava, Vítkov

Stav domu: -

Přízemní, částečně podsklepený, samostatně stojící rodinný dům. Konstrukce je zděná z pálených cihel. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Dražba rodinného domu v obci Stěbořice, okr. Opava

Zařazení: prodej domů Opava, Stěbořice

Stav domu: -

Jedná se o zděný, nepodsklepenýrodinný dům se dvěma nadzemními podlažími pod plochou střechou krytoustandardní povlakovou krytinou IPA. Objekt je situovaný do půdorysného tvaruobdélníka, nachází se v zastavěné, okrajové části obce Stěbořice, místní částiJamnice,...

Dražba rekreační chaty s pozemky a příslušenstvím, okr. Opava

Zařazení: prodej rekreačních objektů Opava, Vítkov

Stav nemovitosti: -

Samostatně stojící, přízemní rodinná rekreační chata. Chata má obytné podkroví a je částečně podsklepená. Půdorys chaty je nepravidelný. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Dražba pozemků - tenisového kurtu (767 m2) a lesních pozemků (13 933 m2) - podíl 1/12, okr. Opava

Zařazení: prodej pozemků Opava

Plocha pozemku: m2

Pozemek parc. č. 778 cca 3 km jižně od okraje zastavěné části Komárov. Jedná se o rovinný pozemek nepravidelného tvaru. Na pozemku se nachází tenisový kurt s drátěným oplocením a část pozemku je travnatá. Lesní a ostatní pozemky parc. č. 836/3, parc.č....

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Opava z celkového počtu 6.

Často hledané:

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Opava leží ve středu Moravskoslezského kraje. Na jihozápadě sousedí s Olomouckým krajem a na severovýchodě hraničí s Polskem. S rozlohou 1113 km2 je třetím nejvetším okresem kraje. V 77 obcích okresu (7 měst, 1 městys) žije 179 tisíc obyvatel a na 1 km2 připadá 160 obyvatel. Sídlem okresu je město Opava. Území okresu je tvořeno Hornoslezskou nížinou na severovýchodě a Nízkým jeseníkem na jihozápadě. Hlavním tokem okresu je řeka Opava s přítokem Moravicí. Na Moravici leží vodní nádrž Kružberk.