0

Dražba Opava

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Opava. Celkem 5 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Opava odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (5)

Dražba RD s pozemky - podíl 1/2, okr. Opava

Zařazení: prodej domů Opava, Čermná ve Slezsku

Stav domu: -

Budova č.p. 50 na pozemku parc. č. St. 61 je přízemním samostatně stojícím rodinným domem. Dům není podsklepený. Budova má obytné přízemí a stavebně neupravený půdní prostor. Zastavěná plocha domu je cca 250 m2. V budově jsou dvě jednotky. Jednotka povinné...

Dražba RD s pozemky - podíl 1/4, okr. Opava

Zařazení: prodej domů Opava, Brumovice

Stav domu: -

Samostatný, přízemní rodinný dům. Dům je částečně podsklepený, zděný a stavebně-technický stav odpovídá podprůměrné údržbě. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Dražba rekreační chaty s pozemky a příslušenstvím, okr. Opava

Zařazení: prodej rekreačních objektů Opava, Vítkov

Stav nemovitosti: -

Samostatně stojící, přízemní rodinná rekreační chata. Chata má obytné podkroví a je částečně podsklepená. Půdorys chaty je nepravidelný. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Dražba RD s pozemky - podíl 1/7, okr. Opava

Zařazení: prodej domů Opava, Vítkov

Stav domu: -

Rodinný dům se nachází v okrajové části města Vítkov v části Klokočov. Dle sdělení obsahuje budova 2 byty se samostatnými vchody. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Dražba RD s pozemky a příslušenstvím - podíl 2/5, okr Opava

Zařazení: prodej domů Opava, Budišov nad Budišovkou

Stav domu: -

Samostatný, přízemní rodinný dům s obyvatelným podkrovím. Dům je podsklepený, fasáda domu je nezateplená. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Opava z celkového počtu 5.

Často hledané:

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Opava leží ve středu Moravskoslezského kraje. Na jihozápadě sousedí s Olomouckým krajem a na severovýchodě hraničí s Polskem. S rozlohou 1113 km2 je třetím nejvetším okresem kraje. V 77 obcích okresu (7 měst, 1 městys) žije 179 tisíc obyvatel a na 1 km2 připadá 160 obyvatel. Sídlem okresu je město Opava. Území okresu je tvořeno Hornoslezskou nížinou na severovýchodě a Nízkým jeseníkem na jihozápadě. Hlavním tokem okresu je řeka Opava s přítokem Moravicí. Na Moravici leží vodní nádrž Kružberk.