0

Dražba Opava

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Opava. Celkem 6 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Opava odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (6)

Dražba RD s pozemky - podíl 1/4, okr. Opava

Zařazení: prodej domů Opava, Brumovice

Stav domu: -

Samostatný, přízemní rodinný dům. Dům je částečně podsklepený, zděný a stavebně-technický stav odpovídá podprůměrné údržbě. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Dražba bytového domu - podíl 1/8, Opava - Předměstí

Zařazení: prodej činžovní domy Opava

Stav domu: -

Bytový dům napojený na inženýrské sítě města - veřejný vodovod, kanalizaci, plyn a elektřinu. Dům je podsklepen a má 2 nadzemní podlaží a půdu. V každém nadzemním podlaží jsou 2 samostatné bytové jednotky, tj. 4 byty o velikostech 2+1. Celkový stav domu...

Dražba pozemku (814 m2), okr. Opava

Zařazení: prodej pozemků Opava, Markvartovice

Plocha pozemku: m2

Pozemek se nachází na východním okraji zastavěné části obce Markvartovice. Jedná se o travnatý pozemek lichoběžníkovitého tvaru. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Dražba RD, okr. Opava

Zařazení: prodej domů Opava, Svatoňovice

Stav domu: -

Jedná se o samostatně stojící, podsklepený, přízemní rodinný dům s půdou. Konstrukce je zděná a její stavebně technický stav je odpovídající zanedbané údržbě. Konstrukce je zděná a stavebně-technický stav je odpovídající zanedbané údržbě. Bližší informace...

120 EX 5356/07 podíl 1/2 pozemku v k.ú. Ludgeřovice

Zařazení: prodej pozemků zahrada Opava, Ludgeřovice

Plocha zahrady: m2

Jedná se o podíl 1/2 pozemku v k.ú. Ludgeřovice, okres Opava. Pozemek se nachází v jihovýchodní zastavěné části obce Ludgeřovice. Jde o travnatý pozemek nepravidelného tvaru svažitý k západní straně. K pozemku vede zpevněná cesta nacházející se na pozemku...

Dražba RD s pozemkem a příslušenstvím - podíl 1/2, okr. Opava

Zařazení: prodej domů Opava, Vítkov

Stav domu: -

Přízemní, částečně podsklepený, samostatně stojící rodinný dům. Konstrukce je zděná z pálených cihel. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Opava z celkového počtu 6.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Opava leží ve středu Moravskoslezského kraje. Na jihozápadě sousedí s Olomouckým krajem a na severovýchodě hraničí s Polskem. S rozlohou 1113 km2 je třetím nejvetším okresem kraje. V 77 obcích okresu (7 měst, 1 městys) žije 179 tisíc obyvatel a na 1 km2 připadá 160 obyvatel. Sídlem okresu je město Opava. Území okresu je tvořeno Hornoslezskou nížinou na severovýchodě a Nízkým jeseníkem na jihozápadě. Hlavním tokem okresu je řeka Opava s přítokem Moravicí. Na Moravici leží vodní nádrž Kružberk.