0

Dražba Pardubice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Pardubice. Celkem 2 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Pardubice odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (2)

Dražba RD s pozemkem a příslušenstvím - podíl 1/2, okr. Pardubice

Zařazení: prodej domů Pardubice, Zdechovice

Stav domu: -

Rodinný dům - Dům čp. 30: jedná se o samostatný rodinný dům bez podsklepení a s částečným II.NP. Stěny jsouzděné, krov je částečně sedlový s taškovou krytinou a částečně pultový s plechovou krytinou. V domě je jedna bytová jednotka. Koupelna je umístěna...

166 DD 76/17: Zemědělská půda v obci Dubany (okres Pardubice)

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Pardubice, Dubany

Plocha pozemku: m2

Předmětem dražby jsou:- pozemek parc. č. 178/15, zaps. na LV 250 pro k.ú. Dubany nad Bylankou.- id 1/17 pozemku parc. č. 178/9 zaps. na LV 110 pro k.ú. Dubany nad Bylankou.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Pardubice z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Pardubice se nachází v severozápadní části Pardubického kraje. Na severu sousedí s Královehradeckým krajem a na západě se Středočeským krajem. Svou rozlohou 880 km2 je nejmenším okresem kraje. Převážná část území leží v Polabské nížině. Malá část na jihozápadě patří do Železných hor a severovýchodní část spadá do Orlické tabule. Vodstvo zde představují řeky Labe s přítoky Chrudimka a Loučná. Za zmínku stojí uměle vybudovaný Opatovický kanál dlouhý 32 km. V okrese se také nachází řada rybníků. V roce 2010 byl počet obyvatel 168 tisíc a hustota populace činila 191 osob na km2. Z celkového počtu 112 obcí má 8 statut města. Sídlem je město Pardubice.