0

Dražba Písek

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Písek. Celkem 2 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Písek odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (2)

Dražba pozemku - zahrada (1213 m2) s příslušenstvím - podíl 1/2, okr. Písek

Zařazení: prodej pozemků Písek, Myslín

Plocha pozemku: m2

Jedná se o pozemek parc. č. 257/12, který se nachází v jižní okrajové, zastavěné části obce Myslín. Pozemek je vedený jako zahrada o celkové výměře 1213 m2. Pozemek je udržovaný, travnatý, lichoběžníku tvaru. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Dražba lesních pozemků (16 856 m2), okr. Písek

Zařazení: prodej pozemků Písek, Kovářov

Plocha pozemku: m2

Oceňovány jsou lesní pozemky s vytěženými porosty jsou rozmístěny po jihovýchodním okraji katastrálního území Vladyčín, mimo jeho zastavěnou část, nenavazující na ni. Pozemky jsou součástí lesního komplexu. Hranice jednotlivých parcel nejsou bez geodetického...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Písek z celkového počtu 2.

Často hledané:

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Písek se nachází na severu Jihočeského kraje. Na severu sousedí se Středočeským krajem. Povrch je mířně zvlněný. Na území okresu jsou řeky Otava, Vltava a vodní nádrž Orlík. Rozloha okresu je 1127 km2 a žije zde asi 70 tisíc obyvatel. Hustota obyvatelstva je 63 obyvatel na km2. Z celkového počtu 75 obcí má 5 statut města. Sídlem okresu je město Písek.