0

Dražba Plzeň

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Plzeň. Celkem 3 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Plzeň odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (3)

120 EX 2574/15 - rodinný dům s pozemky a příslušenstvím v Plzni, část města Bručná

Zařazení: prodej domů Plzeň-město, Plzeň

Stav domu: -

Jedná se o rodinný dům s pozemky a příslušenstvím v Plzni, část města Bručná. Dům je samostatně stojící, zděný, zcela podsklepený se 2 NP. Vytápění je ústřední plynové, na pozemku je vlastní studna. K domu patří zděná garáž.

120 EX 19512/10 podíl 1/2 bytu 1+1 v Plzni

Zařazení: prodej bytů Plzeň-město, Plzeň

Stav bytu: -

Jedná se o ideální spoluvlastnický podíl o velikosti 1/2 bytu včetněpodílu na společných částech domu a pozemku v Plzni, část obce Lobzy.Bytová jednotka č. 121/6 se nachází ve 3. NP, její dispozice je 1+1, užitnáplocha jednotky je 47,10 m2.Okna...

Dražba 12333/16- Bytová jednotka 2+1 v obci Plzeň - Skvrňany

Zařazení: prodej bytů Plzeň-město, Plzeň

Stav bytu: -

Bytová jednotka 2+1Bytová jednotka č. 807/6 v  2.N.P. panelového domu  nacházejícího se v  západní části krajského města Plzeň, obvod Skvrňany, ulice Macháčkova.  Byt je řešen jako 2+1 se sklepem v suterénu.  Je situován, na...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Plzeň z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Plzeň-město se se nachází v Plzeňském kraji. S rozlohou 261 km2 je to nejmenší okres kraje. Avšak s početem obyvatel 185 tisíc a hustototou obyvatelstva 711 obyvatel na km2 je to zároveň nejlidnatější okres kraje. Město Plzeň se leží v Plzeňské kotlině. Územím protékají řeky Berounka, Mže, Radbuza, Úhlava a Úslava. Dále se zde vyskytuje vodní nádrž České údolí a Velký Bolevecký rybník. Celkový počet obcí je 15 a 2 mají statut města.