0

Dražba Plzeň-jih

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Plzeň-jih. Celkem 2 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Plzeň-jih odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (2)

120EX21889/14 podíl o velikosti 1 rodinného domu s pozemkem a příslušenstvím v obci Spálené Poříčí

Zařazení: prodej domů Plzeň-jih, Spálené Poříčí

Stav domu: -

Jedná se o ideální spoluvlastnický podíl o velikosti 1 rodinného domus pozemkem a příslušenstvím v obci Spálené Poříčí, okres Plzeň-jih.Rodinný dům je o dispozici 3+1 je stavbou samostatně stojící, zděnou,nepodsklepenou, s jedním nadzemním...

Dražba RD s pozemkem - podíl 1/2, okr. Plzeň - jih

Zařazení: prodej domů Plzeň-jih, Kasejovice

Stav domu: -

Jedná se o samostatně stojící, přízemní částečně podsklepený rodinný dům. Konstrukce je zděná a stavebně technický stav odpovídá průměrné údržbě. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Plzeň-jih z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Plzeň-jih leží v západní části Plzeňského kraje. Na východě sousedí s Jihočeským a Středočeským krajem. Povrch je tvořen mírně zvlněnou pahorkatinou. Územím protékají řeky Radbuza, Úhlava a Úslava. Dále je vodstvo zastoupeno také velkým počtem rybníků, z nichž největším je Žinkovský rybník. Rozloha okresu je 990 km2. Počet obyvatel je 61 tisíc a hustota obyvatelstva je 62 osob na km2. Okres Plzeň-jih se skládá z 90 obcí, z toho 7 má statut města.