0

Dražba Plzeň-jih

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Plzeň-jih. Celkem 4 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Plzeň-jih odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (4)

120 EX 21666/12 rodinný dům v obci Nová Ves

Zařazení: prodej domů Plzeň-jih, Nová Ves

Stav domu: -

Jedná se o rodinný dům v obci Nová Ves, okres Plzeň-jih. Dům je samostatně stojící, přízemní, nepodsklepený s volným půdním prostorem. Dům stojí na pozemku jiného vlastníka (LV 358). Přístup k nemovité věci je přes pozemek jiného vlastníka.

120 EX 42756/13 podíl 1/4 rodinného domu v obci Zemětice

Zařazení: prodej domů Plzeň-jih, Zemětice

Stav domu: -

Jedná se o ideálníspoluvlastnický podíl 1/4 rodinného domu v obci  Zemětice. Rodinný dům je samostatně stojící,zděný, v malé části podsklepený s navazující hospodářskou částí.Objekt disponuje malým sklepem, jedním nadzemním podlažím...

120 EX 30982/14 zemědělská stavba v Nových Mitrovicích

Zařazení: prodej komerčních nemovitosti Plzeň-jih, Nové Mitrovice

Stav nemovitosti: -

Jedná se o zemědělskou stavbu v Nových Mitrovicích, okres Plzeň-jih. Stavba je využívaná ke skladování a k chovu hospodářských zvířat. Stavba stojí na pozemcích jiných vlastníků. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci.

Pozemky v obci Zdemyslice

Zařazení: prodej pozemků zahrada Plzeň-jih, Zdemyslice

Plocha zahrady: m2

Obec Zdemyslice leží v blízkosti města Blovice obec z rozšířenou působností. Obec Zdemyslice je malou obcí dopravně dostupnou autobusy ČSAD , dále je zde základní vybavení restaurace a prodejna potravin.  Vlastní pozemky lze rozdělit takto: Pozemek č.par....

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Plzeň-jih z celkového počtu 4.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Informace o okrese

Okres Plzeň-jih leží v západní části Plzeňského kraje. Na východě sousedí s Jihočeským a Středočeským krajem. Povrch je tvořen mírně zvlněnou pahorkatinou. Územím protékají řeky Radbuza, Úhlava a Úslava. Dále je vodstvo zastoupeno také velkým počtem rybníků, z nichž největším je Žinkovský rybník. Rozloha okresu je 990 km2. Počet obyvatel je 61 tisíc a hustota obyvatelstva je 62 osob na km2. Okres Plzeň-jih se skládá z 90 obcí, z toho 7 má statut města.