0

Dražba Plzeň-jih

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Plzeň-jih. Celkem 3 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Plzeň-jih odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (3)

Byt vč. spoluvlastnických podílů – Chlumčany u Přeštic

Zařazení: prodej bytů Plzeň-jih, Chlumčany

Stav bytu: -

Předmětem nedobrovolné dražby nemovitých věcí je Bytovájednotka č. 158/4 s podílem 1732/10000 na společných částech domu č. p. 158 napozemku parc. č. St. 164 Oceňovaná nemovitá věc představuje bytovou jednotku č. 158/4s příslušným podílem na společných...

120 EX 25976/12 pozemky v k.ú. Líšina

Zařazení: prodej pozemků Plzeň-jih, Líšina

Plocha pozemku: m2

Jedná se o pozemky v k.ú. Líšina, okres Plzeň-jih. Pozemky se nachází v severozápadní okrajové části obce Líšina. Na pozemku parc. č. St. 115/2 se nachází stavba cizího vlastníka. Pozemky jsou dle Územního plánu obce Líšina zařazeny do tzv. přestavbových...

Dražba pozemku (1 049 m2), okr. Plzeň - jih

Zařazení: prodej pozemků Plzeň-jih, Lužany

Plocha pozemku: m2

Pozemek parc. č. 687/3 je v Katastru nemovitostí veden jako zahrada o celkové výměře 1 049 m2. Pozemek má nepravidelný tvar. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Plzeň-jih z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Plzeň-jih leží v západní části Plzeňského kraje. Na východě sousedí s Jihočeským a Středočeským krajem. Povrch je tvořen mírně zvlněnou pahorkatinou. Územím protékají řeky Radbuza, Úhlava a Úslava. Dále je vodstvo zastoupeno také velkým počtem rybníků, z nichž největším je Žinkovský rybník. Rozloha okresu je 990 km2. Počet obyvatel je 61 tisíc a hustota obyvatelstva je 62 osob na km2. Okres Plzeň-jih se skládá z 90 obcí, z toho 7 má statut města.