0

Dražba Plzeň-sever

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Plzeň-sever. Celkem 4 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Plzeň-sever odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (4)

120 EX 47346/10-138 - 1/8 pozemku v obci Kamenná Hora, část obce Nečtiny, okres Plzeň-sever

Zařazení: prodej pozemků zahrada Plzeň-sever, Nečtiny

Plocha zahrady: m2

Jedná se o podíl 1/8 pozemku v obci Kamenná Hora, část obce Nečtiny, okres Plzeň-sever. Pozemek slouží jako zahrada k rodinnému domu č.p. 17. Pozemek je mírně svažitý, travnatý, oplocený. Přístup na pozemek je po místní zpevněné komunikaci přes pozemek...

120 EX 47346/10-137 - 1/8 zahrady v obci Kamenná Hora, části obce Nečtiny, okres Plzeň-sever

Zařazení: prodej pozemků zahrada Plzeň-sever, Nečtiny

Plocha zahrady: m2

Jedná se o podíl 1/8 zahrady v obci Kamenná Hora, části obce Nečtiny, okres Plzeň-sever. Na pozemku se nachází ovocný sad. Pozemek je mírně svažitý, travnatý, oplocený. Přístup na pozemek je po místní nezpevněné komunikaci přes pozemek parc. č. 1001/1...

120 EX 17545/11 - 1/4 rozestav. budovy s pozemky v obci Hněvnice

Zařazení: prodej rekreačních objektů Plzeň-sever, Hněvnice

Stav nemovitosti: -

Jedná se o podíl 1/4 budovy s pozemky v obci Hněvnice, okres Plzeň – sever. Rekreační domek je samostatněstojící, zděný, podsklepený s jedním nadzemním podlažím. Objekt je napojen na elektřinu. Na pozemku senachází suché WC.

120 EX 8267/07 podíl 1/2 rodinného domu v Třemošné

Zařazení: prodej domů Plzeň-sever, Třemošná

Stav domu: -

Jedná se o podíl 1/2 rodinného domu v Třemošné, okres Plzeň-sever. Objekt je řadový krajový částečně podsklepený, s 1 NP a bez podkroví. Vytápění je lokální na tuhá paliva, ohřev vody zajišťuje bojler.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Plzeň-sever z celkového počtu 4.

Často hledané:

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Plzeň-sever se rozkládá na severu Plzeňského kraje. Na severovýchodě sousedí se Středočeským krajem, na severu sousedí s Ústeckým krajem a na severozápadě sousedí s Karlovarským krajem. Jeho rozloha je 1287 km2. Jih území leží v Plzeňské pánvi. Směrem na sever se zvedá nadmořská výška. Zbytek území je tvořen převážně Rakovnickou pahorkatinou. Okresem protékají řeky Mže, Berounka a Střela. Na Mži se nachází vodní nádrž Hracholusky. Hustota obyvatelstva v okrese je 58 osob na km2 a celkový počet obyvatel činí 75 tisíc. Do okresu Plzeň-sever patří 98 obcí, z toho má 10 statut města.