0

Dražba Plzeň-sever

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Plzeň-sever. Celkem 3 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Plzeň-sever odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (3)

120 EX 2301/15 podíl 1/5 rodinného domu s pozemkem v obci Lhotka

Zařazení: prodej domů Plzeň-sever, Nekmíř

Stav domu: -

Jedná se o podíl 1/5 rodinného domu s pozemkem v obci Lhotka, okres Plzeň-sever. Dům je samostatný, přízemní. Na pozemku je studna. K domu patří oplocená zahrada. Přístup k nemovitosti je po místní zpevněné komunikaci.

120 EX 6070/09 podíl 1/2 pozemku v Plasech

Zařazení: prodej pozemků zahrada Plzeň-sever, Plasy

Plocha zahrady: m2

Jedná se o podíl 1/2 pozemku v Plasech, okres Plzeň – sever. Nachází se v západní zastavěné části města Plasy. Pozemek je nepravidelného tvaru a je využívaný jako zahrada. Na pozemku se nachází porosty a zemní sklípek. Přibližně 1/3 pozemku je velmi...

120EX6832/08 rodinný dům s pozemky v obci Čeminy, okres Plzeň - sever

Zařazení: prodej domů Plzeň-sever, Čeminy

Stav domu: -

Jedná se o rodinný dům s pozemky a příslušenstvím v obci Čeminy, okresPlzeň – sever. Objekt je situován na jižním okraji obce. Je samostatně stojící,zděný, podsklepený se 2 NP a půdou v sedlovém krovu. Voda ze studny.Příslušenství domu tvoří sklad.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Plzeň-sever z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Plzeň-sever se rozkládá na severu Plzeňského kraje. Na severovýchodě sousedí se Středočeským krajem, na severu sousedí s Ústeckým krajem a na severozápadě sousedí s Karlovarským krajem. Jeho rozloha je 1287 km2. Jih území leží v Plzeňské pánvi. Směrem na sever se zvedá nadmořská výška. Zbytek území je tvořen převážně Rakovnickou pahorkatinou. Okresem protékají řeky Mže, Berounka a Střela. Na Mži se nachází vodní nádrž Hracholusky. Hustota obyvatelstva v okrese je 58 osob na km2 a celkový počet obyvatel činí 75 tisíc. Do okresu Plzeň-sever patří 98 obcí, z toho má 10 statut města.