0

Dražba Prachatice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Prachatice. Celkem 3 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Prachatice odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (3)

Dražba RD 4+1/B (163 m2) s pozemky - podíl id. 1/8, okr. Prachatice

Zařazení: prodej pozemků zahrada Prachatice, Nicov

Plocha zahrady: m2

LV č. 378, k. ú. Nicov – podíl id. 1/8 Dražená nemovitost se nachází v okrese Prachatice, v obci Nicov, která se nachází mezi obcí „Kašperské Hory“ a „Stachy“, ve vzdálenosti cca. 40 km severozápadně od Prachatic v k. ú. Nicov. Obec leží v dosti členité...

120 EX 826/06 garáž ve Volarech

Zařazení: prodej ch nemovitostí Prachatice, Volary

Stav nemovitosti: -

Jedná se o garáž ve Volarech, okres Prachatice. Jde o řadovou, vnitřní, přízemní garáž. Zastavěná plocha je 18 m2. Garážová vrata jsou dvoukřídlá dřevěná. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci.

120 EX 4372/09 rodinný dům s příslušenstvím v Úbislavi, obec Stachy

Zařazení: prodej domů Prachatice, Stachy

Stav domu: -

Jedná se o samostatný rodinný dům s příslušenstvím v Úbislavi, okresPrachatice. Dům je zděný, podsklepený, s jedním nadzemním podlažím a upravenýmpodkrovím, má jednu bytovou jednotku. Na přilehlé zahradě stojí garáž, která jevybavena vnitřní elektroinstalací....

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Prachatice z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Prachatice leží v jihozápadní části Jihočeského kraje. Na jihu sousedí s Rakouskem, na jihozápadě s Německem a na severozápadě s Plzeňským krajem. Hranice s Německem je tvořena hřebeny Šumavy. Velká část okresu je tvořena podhorskou vrchovinou a vyznačuje se nadmořskou výškou v rozmezí 600-800 metrů. Na západě okresu pramení řeka Vltava a na jihu se nachází Národní park Šumava. Rozloha okresu je 1375 km2 a žije zde 52 tisíc obyvatel. Hustota obyvatelstva dosahuje pouze 37 obyvatel na km2. Z 65 obcí v okresu Prachatice má 6 přidělen statut města.