0

Dražba Praha-východ

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Praha-východ. Celkem 5 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Praha-východ odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (5)

120 EX 23840/15 chata v obci Zdiby

Zařazení: prodej rekreačních objektů Zdiby

Stav nemovitosti: -

Jedná se o chatu v obci Zdiby, okres Praha-východ. Chata je samostatně stojící, nepodsklepená, přízemní s obytným podkrovím. Okna domu jsou dřevěná zdvojená, vchodové dveře jsou dřevěné prosklené. Chata stojí na pozemku cizího vlastníka. Přístup k nemovité...

120 EX 2650/15 - pozemek v obci Hrusice, okres Praha-východ

Zařazení: prodej pozemků zahrada Hrusice

Plocha zahrady: m2

Jedná se o pozemek v obci Hrusice, okres Praha-východ. Pozemek je z části rovinatý, z části svažitý, jetravnatý a oplocený. Na okraji pozemku protéká Hrusický potok. Přístup na pozemek je přes pozemky vevlastnictví obce Hrusice.

Rekreační objekt vč. pozemků, spoluvlastnický podíl id 1/8 - Svojetice

Zařazení: prodej rekreačních objektů Svojetice

Stav nemovitosti: -

Předmětem dražby nemovitých věcí ve věci exekučního řízení je spoluvlastnický podíl ve výši 1/8 k nemovité věci zapsané na LV č. 366k. ú. Svojetice (stavba pro rodinnou rekreaci č. e. 152 umístěná na pozemku č. st. 528 a pozemek p. č. 143/23.Pozemky...

Dražba rekreační chaty s pozemky a příslušenstvím, okr. Praha - východ

Zařazení: prodej rekreačních objektů Černé Voděrady

Stav nemovitosti: -

Jedná se o samostatně stojící, přízemní rodinnou rekreaci s volným půdním prostorem. Konstrukce je dřevěná a smíšená. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Dražba RD s pozemky a příslušenstvím - podíl 1/2, okr. Praha - východ

Zařazení: prodej domů Velké Popovice

Stav domu: -

Budova č.p. 38 na pozemku parc. č. 160 je samostatný , přízemní rodinný dům. Dům má obytné přízemí a zřejmě částečně podkroví. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Praha-východ z celkového počtu 5.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Praha-východ leží ve Středočeském kraji. Tvar okresu je protáhlý ve sěru sever-jih. Jižní část je značně členitá, kdežto na severu převládají nížiny a protéká tudy řeka Labe. Hustotou osídlení patří okres k lidnatějším v kraji se 187 obyvateli na km2 a celkový počet obyvatel byl v roce 2009 téměř 142 tisíc. Rozloha okresu je 755 km2. Okresním městem je Praha, která ale není součástí okresu Praha-východ. Celkem je v okrese 110 obcí, z toho 8 měst a 4 městyse. Mezi zajímavé historické památky patří kostel sv. Václava ve Staré Boleslavi, zámek v Brandýse nad Labem a zřícenina hradu Jenštejn.