0

Dražba Praha-západ

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Praha-západ. Celkem 2 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Praha-západ odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (2)

Dražba rekreační chaty s pozemkem a příslušenstvím, okr. Praha - západ

Zařazení: prodej rekreačních objektů Březová-Oleško

Stav nemovitosti: -

Samostatně stojící, přízemní rodinná rekreační chata. Budova je zděná a stavebně - technický stav odpovídá dobré údržbě. Fasáda je zateplená. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Pozemky v obci Zlatniky-Hodkovice, okr. Praha-západ

Zařazení: prodej pozemků Zlatníky-Hodkovice

Plocha pozemku: m2

Oceňované pozemky, které tvoří funkční celek, jsou situovány cca 550 metrů východně od obce zlatníky v mírně sklonitém terénu. Přístup je zajištěn ze zpevněné veřejné kominice, v místě není možnost napojení na žádné inženýrské sítě. Oceňované pozemky...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Praha-západ z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Praha-západ leží ve Středočeském kraji. Jeho rozloha je 581 km2. Tvar okresu je protáhlý ve směru sever-jih. Společně s okresem Praha-východ obklopuje Prahu. Povrch je velmi členitý. Na jihu okresu je soutok řek Sázava a Vltava a severněji protéká řeka Berounka. Sídlem okresu je město Praha. V okresu Praha-západ je 79 obcí, z toho je 9 měst a 2 jsou městysy. Celkový Počet obyvatel je 117 tisíc. Hustotou zalidnění patří okres k nejlidnatějším v kraji se 201 obyvateli na km2.