0

Dražba Praha-západ

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Praha-západ. Celkem 3 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Praha-západ odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (3)

Objekt rodinné rekreace v obci Kosoř, okr. Praha-západ, podíl id. 1/4

Zařazení: prodej rekreačních objektů Kosoř

Stav nemovitosti: -

Obec Kosoř je situována na jihozápadním okraji hlavního města Prahy. Obec má 900 obyvatel, v místě je základní infrastruktura a občanská vybavenost, kompletní infrastruktura a občanská vybavenost je dostupná v Praze. Obec je dostupná autobusovou dopravou....

Dražba rekreační chaty s pozemkem a příslušenstvím, okr. Praha - západ

Zařazení: prodej rekreačních objektů Březová-Oleško

Stav nemovitosti: -

Samostatně stojící, přízemní rodinná rekreační chata. Budova je zděná a stavebně - technický stav odpovídá dobré údržbě. Fasáda je zateplená. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Dražba rekreační chaty s pozemky - podíl 1/3, okr. Praha - západ

Zařazení: prodej rekreačních objektů Jíloviště

Stav nemovitosti: -

Oceňované nemovitosti se nalézají v severní okrajové části obce Jíloviště, v části, která není srostlá s obcí, v okolní zástavbě staveb pro rekreaci, bez občanské vybavenosti v dochozí vzdálenosti. Pozemek není přístupný přímo z veřejné komunikace, je...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Praha-západ z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Praha-západ leží ve Středočeském kraji. Jeho rozloha je 581 km2. Tvar okresu je protáhlý ve směru sever-jih. Společně s okresem Praha-východ obklopuje Prahu. Povrch je velmi členitý. Na jihu okresu je soutok řek Sázava a Vltava a severněji protéká řeka Berounka. Sídlem okresu je město Praha. V okresu Praha-západ je 79 obcí, z toho je 9 měst a 2 jsou městysy. Celkový Počet obyvatel je 117 tisíc. Hustotou zalidnění patří okres k nejlidnatějším v kraji se 201 obyvateli na km2.