0

Dražba Přerov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Přerov. Celkem 4 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Přerov odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (4)

Držba pozemku - ovocný sad (4 486 m2), okr. Přerov

Zařazení: prodej pozemků Přerov, Stará Ves

Plocha pozemku: m2

Oceňovaný pozemek se nachází cca 800 m východně od okraje zastavěné části obce Stará Ves. Jedná se o travnatý pozemek lichoběžníkovitého tvaru. Bližší informace ve znaleckém posudku.

120 EX 31574/13-101 podíl 1/12 pozemků v k.ú. Přerov

Zařazení: prodej pozemků zahrada Přerov

Plocha zahrady: m2

Jedná se o podíl 1/12 pozemků v k.ú. Přerov. Pozemky se nacházejí v jižní zastavěné části města Přerov. Jedná se o soubor sousedících travnatých pozemků nepravidelných tvarů.. Soubor je využívaný jako zahrádkářská kolonie. K pozemkům vede zpevněná komunikace.

120 EX 31574/13-100 podíl 1/12 pozemku v k.ú. Přerov

Zařazení: prodej pozemků Přerov

Plocha pozemku: m2

Jedná se o podíl 1/12 pozemku v k.ú. Přerov. Pozemek se nachází v severní zastavěné části města Přerov. Je travnatý rovinný lichoběžníkového tvaru. Na severní straně je pozemek ohraničený kovovým oplocením se zděnými sloupky a podezdívkou. K pozemku...

Dražba RD s pozemkem a příslušenstvím, okr. Přerov

Zařazení: prodej domů Přerov, Nelešovice

Stav domu: -

Nemovitosti se nachází v okrajové severní části obce Nelešovice, v okolní zástavbě obdobných RŘD, v blízkosti obecního úřadu. Nemovitosti jsou přístupné přímo z veřejné zpevněné komunikace na pozemku p.č. 260 ve vlastnictví obce. Oceňované nemovitosti...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Přerov z celkového počtu 4.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Přerov se rozkládá na jihovýchodě Olomouckého kraje. Na jihovýchodě sousedí se Zlínským krajem a na severovýchodě sousedí s Moravskoslezským krajem. Okres má protáhlý tvar a jeho rozloha činí 845 km2. Povrch je převážně rovinný, na severu do území zasahují Odérské vrchy. Okresem protéká řeka Morava s přítoky Bečvou, Blaty a Válovou. Počet obyvatel je 134 tisíc a na 1 km2 připadá 158 osob. Okres se skládá ze 104 obcí ( 6 měst, 3 městyse). Sídlem okesu je město Přerov. K zajímavým lokacím Přerovska patří zřícenina hradu Helfštýn, Zámek Tovačov a kostel Nanebevzetí Panny Marie.