0

Dražba Příbram

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Příbram. Celkem 3 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Příbram odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (3)

Dražba rekreační chaty s pozemky, okr. Příbram

Zařazení: prodej rekreačních objektů Příbram, Bohostice

Stav nemovitosti: -

Samostatně stojící, přízemní, podsklepená rekreační chata s obytným podkrovím. Konstrukce je zděná a její stavebně - technický stav je odpovídající průměrné údržbě. Bližší informace ve znaleckém posudku.

120 EX 12914/11 rodinný dům v Hájích

Zařazení: prodej domů Příbram, Háje

Stav domu: -

Jedná se o rodinný dům v Hájích, okres Příbram. Objekt je samostatný, patrový. K domu patří oplocená zahrada. Pozemky parc. č. 100, parc. č. 103 a parc. č. 105 na sebe vzájemně navazují a tvoří jeden funkční celek. Přístup k nemovité věci je po místní...

Dražba garáže, okr. Příbram

Zařazení: prodej ch nemovitostí Příbram, Podlesí

Stav nemovitosti: -

Objekt bez čp/če - garáž, na p.č. 843 Jedná se o přízemní, částečně zděnou a tvárnicovou, nepodsklepenou garáž pod mírnou pultovou střechou krytou vlnitým eternitem. Garáž má obdélníkový půdorysný tvar. Původní stáří garáže je dle dostupných podkladových...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Příbram z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Příbramsko se nachází v jižní části Středočeského kraje a sousedí s Jihočeským a Plzeňským krajem. S rozlohou 1692 km2 je okres Příbram největším v kraji. Území je značně členité. Okresem protéká řeka Vltava na které jsou vodní nádrže Orlík a Slapy. Velká část území je zalesněna. Okres má malou hustotu populace, celkový počet obyvatel je 112 tisíc. V okresu Příbram je celkem 121 obcí (7 měst, 1 městys) a jeho sídlem je město Příbram.