0

Dražba Příbram

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Příbram. Celkem 3 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Příbram odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (3)

120 EX 33245/10 - byt 2+1 včetně podílu na společných částech domu a pozemků v Březnici

Zařazení: prodej bytů Příbram, Březnice

Stav bytu: -

Jedná se o bytovou jednotku včetně podílu na společných částech domu a pozemků v obci Březnice, okresPříbram. Budova je zděná s jedním podzemním a třemi nadzemními podlažími. Byt o velikosti 2+1 senachází ve 3. NP.

Dražba pozemků (6 425 m2) - podíl 1/6, okr. Příbram

Zařazení: prodej pozemků Příbram, Bukovany

Plocha pozemku: m2

Oceňované nemovité věci se nachází v areálu zemědělských staveb, které jsou jiného vlastníka (LV 14 a LV 624). Jsou zastavěny těmito stavbami a pozemek p.č. 69/30 je zemědělsky užíván.- výběh pro skot. Jedná se o mírně svažité, částečně oplocené pozemky...

120 EX 6256/09 - 1/5 rozestavěného domu s pozemkem v obci Dolní Hbity, okres Příbram

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Příbram, Dolní Hbity

Plocha pozemku: m2

Jedná se o podíl 1/5 rozestavěného domu s pozemkem v obci Dolní Hbity, okres Příbram. Jedná se o patrový, zděný rozestavěný rodinný dům s volným půdním prostorem. K domu patří zahrada a vestavěná garáž s plechovými vraty v 1. PP. Přístup k nemovité věci...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Příbram z celkového počtu 3.

Často hledané:

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Příbramsko se nachází v jižní části Středočeského kraje a sousedí s Jihočeským a Plzeňským krajem. S rozlohou 1692 km2 je okres Příbram největším v kraji. Území je značně členité. Okresem protéká řeka Vltava na které jsou vodní nádrže Orlík a Slapy. Velká část území je zalesněna. Okres má malou hustotu populace, celkový počet obyvatel je 112 tisíc. V okresu Příbram je celkem 121 obcí (7 měst, 1 městys) a jeho sídlem je město Příbram.