0

Dražba Příbram

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Příbram. Celkem 3 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Příbram odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (3)

Dražba rekreační chaty s pozemky, okr. Příbram

Zařazení: prodej rekreačních objektů Příbram, Bohostice

Stav nemovitosti: -

Samostatně stojící, přízemní, podsklepená rekreační chata s obytným podkrovím. Konstrukce je zděná a její stavebně - technický stav je odpovídající průměrné údržbě. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Dražba RD s pozemky a příslušenstvím - podíl 2/3, okr. Příbram

Zařazení: prodej domů Příbram, Nový Knín

Stav domu: -

Popis polohy: Oceňované nemovité věci se nachází v okrese Příbram poblíž centra města Nový Knín při hlavní ulici Havlíčkova.  Jedná se o tradiční venkovskou lokalitu bydlení, v nejbližším okolí převažuje původní zástavba rodinných domů. Les je vzdálen...

120 EX 5045/08-246 pozemky v k.ú. Prosenická Lhota

Zařazení: prodej pozemků les Příbram, Prosenická Lhota

Plocha lesa: m2

Jedná se o pozemky v k.ú. Prosenická Lhota, okres Příbram. Pozemky se nacházejí cca 350m severně od okraje zastavěné místní části obce Prosenice. Jde o sousedící lesní pozemky nepravidelných tvarů, svažitých k východní straně. K pozemkům nevede žádná...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Příbram z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Příbramsko se nachází v jižní části Středočeského kraje a sousedí s Jihočeským a Plzeňským krajem. S rozlohou 1692 km2 je okres Příbram největším v kraji. Území je značně členité. Okresem protéká řeka Vltava na které jsou vodní nádrže Orlík a Slapy. Velká část území je zalesněna. Okres má malou hustotu populace, celkový počet obyvatel je 112 tisíc. V okresu Příbram je celkem 121 obcí (7 měst, 1 městys) a jeho sídlem je město Příbram.