0

Dražba Příbram

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Příbram. Celkem 5 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Příbram odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (5)

Dražba RD s pozemky - podíl 3/4, okr. Příbram

Zařazení: prodej domů Příbram, Nedrahovice

Stav domu: -

Samostatně stojící, přízemní rodinný dům s půdou. Konstrukce je smíšená z cihel a kamene. a stavebně-technický stav je odpovídající špatné údržbě. Bližší informace ve znaleckém  posudku.

Dražba pozemků (6 425 m2) - podíl 1/6, okr. Příbram

Zařazení: prodej pozemků Příbram, Bukovany

Plocha pozemku: m2

Oceňované nemovité věci se nachází v areálu zemědělských staveb, které jsou jiného vlastníka (LV 14 a LV 624). Jsou zastavěny těmito stavbami a pozemek p.č. 69/30 je zemědělsky užíván.- výběh pro skot. Jedná se o mírně svažité, částečně oplocené pozemky...

Dražba pozemků (13 528 m2) - podíl 1/6, okr. Příbram

Zařazení: prodej pozemků Příbram, Nový Knín

Plocha pozemku: m2

Jedná se o pozemky parc. č. 403/13 (orná půda) a parc. č. 562/54 (trvalý travní porost). Pozemky jsou pravidelných tvarů. Pozemky slouží k rostlinné výrobě. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Byt 1+1 v Příbrami

Zařazení: prodej bytů Příbram

Stav bytu: -

Bytová jednotka o velikosti 1+1.

120 EX 162/08 podíl 1/4 a podíl 1/88 pozemků v Příbrami

Zařazení: prodej pozemků zahrada Příbram

Plocha zahrady: m2

Jedná se o podíl 1/4 a podíl 1/88 pozemků v Příbrami. Na pozemcích parc. č. 4061/44 a parc. č . 4061/154 stojí přízemní rekreační chata, která se nachází v zahrádkářské kolonii a není zapsaná v katastru. K chatě patří oplocení zahrada, na které se nacházejí...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Příbram z celkového počtu 5.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Příbramsko se nachází v jižní části Středočeského kraje a sousedí s Jihočeským a Plzeňským krajem. S rozlohou 1692 km2 je okres Příbram největším v kraji. Území je značně členité. Okresem protéká řeka Vltava na které jsou vodní nádrže Orlík a Slapy. Velká část území je zalesněna. Okres má malou hustotu populace, celkový počet obyvatel je 112 tisíc. V okresu Příbram je celkem 121 obcí (7 měst, 1 městys) a jeho sídlem je město Příbram.