0

Dražba Rakovník

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Rakovník. Celkem 2 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Rakovník odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (2)

Dražba lesních pozemků (27 097 m2), okr. Rakovník

Zařazení: prodej pozemků Rakovník, Mutějovice

Plocha pozemku: m2

Oceňované pozemky jsou pozemky lesními s lesním porostem. Každý z nich je umístěn samostatně, nejedná se tedy o souvislou plochu.

Dražba 12746/15 - Podíl 1/2 na pozemcích a stavbě v obci Městečko, okres Rakovník

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Rakovník, Městečko

Plocha pozemku: m2

Předmětem dražebního jednání je spoluvlastnický podíl o velikosti 1.Pozemky v obci Městečko , okres RakovníkLesní a zemědělské pozemky - p.č.345/6, 349/6,417,418, 484/2, 485Lesní a zemědělské pozemky se nacházejí severně ve vzdálenosti 400-1000...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Rakovník z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Rakovník leží v západní části Středočeského kraje. Na jihozápadě sousedí s Plzeňským krajem a na severozápadě sousedí s Ústeckým krajem. Jeho rozloha je 896 km2 a zaujímá tak 5. místo ve Středočeském kraji. Povrch tvoří především pahorkatiny a zvlňené plošiny. Na jihu protéká řeka Berounka. Hustota zalidnění v okresu Rakovník je nejmenší ve Středočeském kraji. Celkový počet obyvatel je 55 tisíc. Z celkového počtu 83 obcí májí 3 obce přiznán status města a 6 obcí je městysem.